DSC_3635

WSPIERAMY NAUKĘ

05 czerwiec 2023

W dniach 13-14 kwietnia w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbyła się VII Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa Turystyki ECONFTOUR 2023, której zostaliśmy partnerem.

 

To wydarzenie organizowane jest przez Studenckie Koło Naukowe "Studenckie Centrum Badań Turystycznych Explorers" działające przy Katedrze Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych przy Instytucie Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

 

Konferencja była poświęcona tematyce turystycznej, co stanowiło doskonałą okazję dla studentów i doktorantów, którzy są zainteresowani badaniami z tej dziedziny. Podczas dwudniowej konferencji odbyło się wiele interesujących prezentacji naukowych, a także paneli dyskusyjnych.

 

Plan uczestników konferencji był bardzo wypełniony, aby maksymalnie wykorzystać czas. Podczas pierwszego dnia odbyła się oficjalna część, w której wzięli udział zaproszeni goście i eksperci w panelu dyskusyjnym – Dyrektor Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, prezes firmy Landbrand oraz profesor z UEP. Po konferencji ogłoszono również wyniki konkursu na najlepszy artykuł.

 

Drugi dzień to czas na integrację. Uczestnicy odwiedzili Centrum Szyfrów Enigma, wzięli udział w grze miejskiej po Poznaniu, a pod koniec odbyło się pożegnalne spotkanie w Poznań Congress Centre.

 

To nie tylko prezentacje, ale także doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z innymi naukowcami oraz przedstawicielami branży turystycznej.

 

Nasza firma z radością została Partnerem tego wydarzenia przekazując upominki dla uczestników.

 

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk