301-048-_AC40457

Bieganie to styl życia, tak samo jak pomaganie!

23 sierpień 2023
Pragniemy mówić o Hospicjum i jego potrzebach. Chcemy pokazywać, że to prawdziwy Dom na czas choroby!

Bieganie to styl życia, tak samo jak pomaganie!

Jedno i drugie jest proste dla tych, co trenują, a zatem – w ramach treningu ciała, serc i ducha: 
Zapraszamy do wzięcia udziału  w Biegu Motyli!

Bieg Motyli odbywa się wokół Jeziora Maltańskiego. Każda kolejna edycja przyciąga coraz większą ilość uczestników! Poprzez sport, dobrą zabawę, pragniemy mówić o Hospicjum i jego potrzebach. Chcemy pokazywać, że to prawdziwy Dom na czas choroby!

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO STARTU I ZABAWY!

Bieg odbędzie się 24 WRZEŚNIA 2023 roku nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Dystans, który należy pokonać, aby ukończyć bieg wynosi 5 400 metrów. To trasa wokół jeziora. START i META oraz Biuro Zawodów zlokalizowane będą na mecie Toru Regatowego Malta (od ulicy Wiankowej). Każdy może wziąć udział w Biegu, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Dystans można przebiec, przejść lub przejechać (jednak kółka dozwolone są dla dzieci i wózkowiczów).

Zapraszamy do rodzinnego biegania = pomagania!

Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się do dnia 10 września oraz uiścić opłatę startową, która jednocześnie stanowi darowiznę na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody! Rejestracji na pakiety startowe można dokonać przez stronę www.biegmotyli.pl

5 Bieg Motyli Poznań 2022
5 Bieg Motyli Poznań 2022 zdjęcie zbiorowe
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk