WOŚP

„SIEMA”

14 luty 2023
Wspieramy 31. Finał WOŚP

          Kolejny, 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to dla naszej firmy okazja, aby wesprzeć tych najbardziej potrzebujących. Ten rok to czas na wsparcie osób dotkniętych sepsą – w różnym wieku. Od samego początku tegorocznej Akcji, pracownicy Hama mieli możliwość przekazania odpowiedniej kwoty do dedykowanej puszki z czerwonym sercem.

Aby nasze działanie mogło przynieść jeszcze większy efekt, przeznaczyliśmy na licytację 5 produktów – radia cyfrowe. Wybór nie jest przypadkowy, ponieważ to właśnie ta kategoria cechuje się wyższym zainteresowaniem.

Na platformie Allegro, radio DIR3300SBT zostało wylicytowane na kwotę 931,11 zł. Natomiast dwa modele DIR355SBT oraz dwa radia DR36SBT są przekazane na licytację lokalną – w pobliżu naszej firmy – do Kórnika i do Kamionek. Cieszymy się, że nasze produkty trafią w ręce osób, którym podobnie do nas zależy na dzieleniu się dobrem.

Aby jednak zadbać o aktywność społeczności, w dniu finału w Kórniku odbył się rajd rowerowy  organizowany przez naszego partnera - KBR (Kórnickie Bractwo Rowerowe). Do wyboru jazda na 3 dystansach oraz w wersji na trenażerze w aplikacji. Po przebyciu trasy, każdy uczestnik otrzymał dedykowane WOŚP medale od Hama, a wpłacone na rajd środki trafią w stu procentach na konto fundacji.

 

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk