FB - 1080x1080 - 2023 - Wolobazar - 202303 (1)

WOLOBAZAR

14 kwiecień 2023
Kolejna edycja za nami

Za nami kolejna akcja organizowana przez Przystanek Psy i Koty, czyli WOLOBAZAR. To specjalne wydarzenie, które wspiera potrzebujące czworonogi w ich powrocie do zdrowia i sprawności. Zakończyło się 19 marca.

 

W tej akcji udział biorą osoby, dla których los najlepszych przyjaciół człowieka jest bardzo ważny. Aby dołączyć i wesprzeć, wystarczy jedynie zapisać się do otwartej grupy na mediach społecznościowych i wziąć udział w licytacji. Środki w stu procentach zostaną przeznaczone na szczytny cel.

 

Tym razem nasza firma przekazała akcesoria praktyczne w codziennym życiu, między innymi słuchawki i ładowarki. Mamy nadzieję, że chociaż w ten sposób pomożemy odmienić życia tych czworonogów. Dziękujemy osobom, które licytowały nasze produkty – macie wielkie serca!

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk