18.11 Wolobazar

WOLOBAZAR – licytacje dla czworonogów

02 grudzień 2022

 

W dniach od 18 listopada do 27 listopada odbywa się wyjątkowa akcja organizowana przez Przystanek Psykoty – hotelik i dom tymczasowy do opieki nad chorymi i bezdomnymi zwierzętami. WOLOBAZAR, czyli specjalna grupa w mediach społecznościowych pozwala na licytowanie różnych produktów, z których dochód przekazany jest w całości na wspomniany wcześniej hotelik dla zwierząt.

W tej akcji bierze udział wiele osób, które oddają wykonane przez siebie rękodzieło, przekazywane są książki czy produkty codziennego użytku. Nasza firma również postanowiła wesprzeć tę inicjatywę przekazując akcesoria do elektroniki, np. kable, etui czy ładowarki, ale także słuchawki i torby.

Wierzymy, że w ten sposób jesteśmy w stanie wspomóc los czworonogów, które w pełni zasługują na swój dom i oddanych właścicieli.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk