olivia-bollen-3BvVFcZIL7I-unsplash

Szlachetna Paczka – czas start!

02 grudzień 2022

Koniec listopada to jak co roku czas, kiedy angażujemy się w akcję Szlachetna Paczka. Osobami odpowiedzialnymi za organizację i dostarczenie potrzebnych rzeczy zajmują się osoby, które dopiero niedawno zaczęły pracować w naszej firmie. Taki pomysł ma na celu jeszcze większą integrację i zaangażowanie się w działalność charytatywną już od pierwszych miesięcy.

W naszej siedzibie w Robakowie pod Poznaniem można nie tylko wspomóc zbiórkę finansowo – wrzucając drobną sumę do dedykowanych puszek, ale również przynosząc żywność oraz artykuły chemiczne. Akcja trwa od 18 listopada aż do 5 grudnia. Następnie nasi wolontariusze przetransportują wszystkie zebrane rzeczy do specjalnego punktu.

Co roku zależy nam na wspieraniu rodzin z dziećmi zwłaszcza w tym przedświątecznym czasie. Wybrana przez nas rodzina została wyjątkowo dotknięta chorobą. Oprócz podstawowych rzeczy o które prosili, jako firma chcemy zapewnić im również inne, potrzebne artykuły. Naszą misją jest zakup pralki, laptopa, słuchawek oraz artykułów papierniczych i szkolnych.

Mamy nadzieję, że również w tym roku nasi pracownicy okażą niezwykłą potrzebę troski o drugiego człowieka, ponieważ jest to wpisane w priorytet naszej firmy.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk