dostępny
Z kodem prezent20 o 20% taniej:  PREZENT20

Stacja pogody Hama Meteotime

- precyzyjne informacje
- czytelny wyświetlacz
- do każdego pomieszczenia

Nr 186369

Monitorowanie pogody to funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 279,00 zł

ROZBUDOWANA STACJA POGODY METEOTIME

Stacja meteorologiczna dostarcza wiarygodne satelitarne 4-dniowe prognozy pogody dla Twojego regionu i czterech dowolnych innych miejsc na podstawie danych pochodzących od profesjonalnych meteorologów.

Zegar jest sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją. Masz więc pewność najlepszej precyzji. Możesz też ustawiać czas ręcznie. 

Ta stacja pokaże wiarygodne prognozy pogody 4 lub 2-dniowe w zależności od regionu. Kilkakrotnie w ciągu dnia otrzymasz także bezpłatne dane eksperckie

Termometr pokaże temperaturę wewnętrzną, zewnętrzną i jej trend w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Alarm mrozowy poinformuje o konieczności odśnieżania pojazdu. 

Ten model posiada także wskaźnik wilgotności otoczenia wewnątrz i na zewnątrz oraz pamięć dla danych maksymalnych i minimalnych. Stacja wyświetli również trend. 

Ten zestaw składający się z odbiornika radiowego i czujnika zewnętrznego możesz powiększyć o dwa takie czujniki. Symbol powiadomi o niskim stanie naładowania baterii. 

Wskazywanie prawdopodobieństwa opadów, prędkości i kierunku wiatru w ciągu dnia jest bardzo przydatne. Możesz ustawić menu w 7 różnych językach. 

Za pomocą stacji możesz ustawić różne czasu budzenia w zależności od dnia. Sam decyduj, kiedy korzystać z alarmu. Funkcja drzemki pozwoli nie zaspać do pracy. 

Czytelny wyświetlacz z funkcją kalendarza i białym podświetleniem tła zapewni Ci pełną informację. Lamka kontrolna sygnalizuje przesyłanie danych pogodowych. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 186369
Kod EAN: 4047443449214
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Stacja pogody Hama Meteotime

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com