Prezenty na Dzień Ojca 2024 z kodem rabatowym do -40%!

dostępny
Z kodem prezent20 o 20% taniej

Stacja pogody Hama Action biała

- czytelne informacje
- intuicyjna obsługa
- możliwość stworzenia zestawu

Nr 186412

Monitorowanie pogody to funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 89,90 zł

Stacja pogody Hama Action

Funkcjonalna stacja pogody, która poinformuje Cię o warunkach atmosferycznych, a dodatkowo będzie służyć za zegar i kalendarz. Prosta, jednak ładnie wykończona obudowa będzie świetnie się prezentować w każdym wnętrzu.

Zestaw składa się ze stacji głównej i czujnika. Masz jednak możliwość połączenia jej z trzema bezprzewodowymi czujnikami o zasięgu działania do 50 m. 

Cyfrowy wyświetlacz jest czytelny. Wskaże informacje na temat temperatury, wilgotności, godziny, daty i prognozy. Możesz obsługiwać go za pomocą 3 czujników dotykowych. 

Temperatura mierzona jest wewnątrz i na zewnątrz. Możesz przełączać ją między stopniami Celsjusza i Fahrenheita. Łatwo przechowasz wartość minimalną i maksymalną. 

Stacja posiada higrometr, dlatego poinformuje Cię o poziomie wilgotności na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Maksymalna i minimalna wartość zostanie przechowana.

Korzystając z tej stacji nie musisz obawiać się o to, jaka będzie pogoda. Otrzymasz prognozę za pomocą 4 symboli i dowiesz się czy ma być słonecznie, a może deszczowo. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 186412
Kod EAN: 4047443420633
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Stacja pogody Hama Action biała

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com