dostępny

STACJA POGODY PREMIUM Z USB

- precyzyjne informacje
- czytelny wyświetlacz
- do każdego pomieszczenia

Nr 186380

Monitorowanie pogody to funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 269,00 zł

Stacja pogody premium z USB

Więcej niż stacja pogody. Odkryj szeroki wachlarz możliwości, jakie daje Ci to rozbudowane urządzenie.

Zegar jest sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją. Masz więc pewność najlepszej precyzji. Możesz też ustawiać czas ręcznie. 

Temperaturę powietrza widzisz zarówno na czujniku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Przełączaj pomiędzy stopniami Celsjusza i Fahrenheita.  

Wskaźnik barometryczny z ciśnieniem atmosferycznym umożliwi śledzenie zmian pogodowych i trendu. Wilgotność powietrza śledź wewnątrz i na zewnątrz za pomocą higrometru

Obserwuj fazy księżyca każdego dnia i otrzymaj informację o dniu tygodnia (7 języków), dacie i godzinie z możliwością przełączania pomiędzy formatem 12 i 24-godzinnym. 

Prognozę pogody zobaczysz za pomocą 6 symboli, a wskaźnik stanu klimatu ukaże 5 symboli. Alarm mrozowy poinformuje o konieczności odśnieżenia samochodu.

Kolorowy i czytelny wyświetlacz będzie funkcjonalny w każdym pomieszczeniu. Możesz także regulować jego podświetlenie, a czujnik dotykowy aktywuje ekran. 

Zamontuj stację zarówno na ścianie jak i w pozycji stojącej na przykład na blacie czy biurku. Przyłącze USB o zasilaniu 1A sprawdzi się do ładowania urządzeń mobilnych.

Specyfikacja
Numer artykułu: 186380
Kod EAN: 4047443416995
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

STACJA POGODY PREMIUM Z USB

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk