dostępny

Słuchawki dokanałowe Hama Freedom light True Wireless niebieskie

- wygodne i lekkie słuchawki douszne
- do 7 h słuchania muzyki
- wbudowane mikrofony do rozmów

Nr 184074

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Hama, które dają niczym nieograniczoną wolność ruchu.

Zobacz więcej

5,0
(2)
79,90 zł

Słuchawki douszne True Wireless "Freedom Light", niebieskie

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Hama, które dają niczym nieograniczoną wolność ruchu. 

Słuchawki douszne to jedne z najpopularniejszych urządzeń audio. Brak kabla i dobre dopasowanie słuchawek zapewniają komfort i swobodę.

Same słuchawki zapewniają aż 5 godzin rozmów lub 7 godzin słuchania muzyki, a z mobilna stacją ładującą wystarczy energii nawet na 28 h odtwarzania.

Wbudowane mikrofony pozwalają na wygodne rozmowy telefoniczne.  

Obsługa istniejących asystentów głosowych Siri i Asystent Google: parowanie Bluetooth i przycisk Touch-Control umożliwiają bezpośredni dostęp – bez konieczności trzymania smartfona.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Kolor Niebieski
Gwarancja 24 miesiące
Zasięg do 10 m
Waga 40 g
Zakres częstotliwości 20 Hz - 20kHz
Wersja Bluetooth 5.1
Klasa Bluetooth Klasa 2
Wbudowany mikrofon Tak
Impedancja mikrofonu 0,4 kΩ
Impedancja słuchawek 32 Ω
Maks. czas działania 150 h
Numer artykułu: 184074
Kod EAN: 4047443458940
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 5,0

Słuchawki dokanałowe Hama Freedom light True Wireless niebieskie

2 opinie
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Rafal

Ja mam białe i dają radę dobry produkt polecam

19/02/2022
Paweł

Całkiem przyjemnie grają. Muzyka ok, rozmowy też można prowadzić w całkiem zrozumiałej formie. Pasują do ucha i nie wypadają. W tej cenie to ciekawy model, który sporo moze.

20/02/2022
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk