dostępny
Z kodem prezent10 taniej o 10%

Słuchawki dokanałowe Hama True Wireless Freedom Buddy czarne

- Pełna swoboda ruchów
- Wzmocnione basy
- Panel sterujący na słuchawce

Nr 184161

Bezprzewodowe słuchawki, które idealnie osadzą się w Twoich uszach

Zobacz więcej

4,3
(3)
(cena za szt. z VAT 23%) 89,00 zł

Słuchawki dokanałowe Hama True Wireless Freedom Buddy czarne

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki ze wzmocnionymi basami. Pozwalają na wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych i bezprzewodowe słuchanie muzyki i podcastów.

Słuchawki bezprzewodowe dają Ci maksymalną swobodę ruchów oraz komfort noszenia, niezależnie od tego czy korzystasz z nich podczas uprawiania sportu, czy w drodze do pracy.

Słuchawki Hama Freedom Buddy zapewniają znakomitą jakość brzmienia – dedykowany przycisk umieszczony na słuchawce pozwala na włączenie i wyłącznie wzmocnienia basów.

Łączność Bluetooth 5.3 zapewnia szybkie i stabilne połączenie między słuchawkami a innym urządzeniem, duży zasięg odbioru (10 m) oraz niskie zużycie energii.

Lekkie słuchawki dokanałowe stabilnie i wygodnie układają się w uszach. Silikonowe wkładki w 3 rozmiarach zapewniają idealne dopasowanie i redukcję hałasów z otoczenia.

Wielozadaniowy przycisk umieszczony na słuchawce pozwala na sterowanie funkcjami telefonu oraz muzyką. Obsługa w dużej mierze odbywa się bez konieczności sięgania do telefonu.

Bezprzewodowa stacja ładująca zapewnia aż do 16 godzin działania. Samą stację naładujesz już w 2 godziny przez kabel USB-C, a o pojemności akumulatora informują 3 diody LED.  

Słuchawki bezprzewodowe Hama są kompatybilne z Asystent Google i Siri. Masz dostęp do swojego asystenta głosowego bez konieczności wyciągania smartfona. 

Specyfikacja
Kolor Czarny
Numer artykułu: 184161
Kod EAN: 4047443499714
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 4,3

Słuchawki dokanałowe Hama True Wireless Freedom Buddy czarne

3 opinie
5
33%
4
67%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Krzysztof
Zakup zweryfikowany

Obsługa znakomita a słuchawki takie jak ich cena...

11/12/2023
Marian
Zakup zweryfikowany

OK !

24/12/2023
Marzena
Zakup zweryfikowany

Dobra jakość ale trochę zacina i słaby zasięg

17/03/2024
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com