dostępny

Słuchawki dokanałowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne

- Słuchawki Bluetooth 5.0,
- Wodoodporność IPX5,
- Obsługa asystenta głosowego.

Nr 184108

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth w miejskim stylu .

Zobacz więcej

4,0
(1)
(cena za szt. z VAT 23%) 169,90 zł

Słuchawki „Spirit Pure“

Swoboda ruchów zaczyna się od "Spirit Pure": prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne nie mają kabli, co zapewnia maksymalną swobodę ruchów bez plątaniny przewodów. Słuchawkami Bluetooth można sterować wyjątkowo intuicyjnie za pomocą poleceń głosowych i sterowania dotykowego.

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki zapewniają porywający i mocny dźwięk. Dzięki sterowaniu głosowemu i dotykowemu słuchawki bezprzewodowe jeszcze bardziej ułatwią Ci codzienność. 

Elegancki wygląd oraz dobór dobrej jakości materiałów to istotne zalety słuchawek „Spirit Pure”. Niezależnie od tego, czy wychodzisz z banku w eleganckim garniturze, czy modnie ubrany z agencji kreatywnej – „Sprit Pure” to idealny wybór.

Drobny deszcz, czy może ulewa – ochrona przed wodą w klasie IPX5 zabezpiecza słuchawki „Spitit Pure” przed uszkodzeniem. IPX5 chroni słuchawki przed zachlapaniem, strumieniami wody deszczowej oraz potem.  

Wystarczy otworzyć etui ładujące słuchawek, a dwie indywidualne słuchawki natychmiast połączą się ze sobą i ze dedykowanym smartfonem. Nawet jeśli się spieszysz, możesz posłuchać ekscytującego thrillera lub przespacerować się po mieście z ulubionymi hitami.

Parowanie Bluetooth i sterowanie dotykowe umożliwiają bezpośredni dostęp do sterowania głosowego za pomocą asystentów Siri i Google – bez konieczności korzystania ze smartfona.

Wbudowany czujnik dotykowy umożliwia tak zwane sterowanie dotykowe. Jest intuicyjny, bez konieczności szukania różnych przycisków. 

Etui ładujące umożliwiają 4x naładowanie słuchawek. Jedno pełne naładowanie umożliwia czas odtwarzania muzyki to 5 godzin, a dodatkowe 20 godzin z mobilną stacją dokującą. 

Specyfikacja
Kolor Czarny
Numer artykułu: 184108
Kod EAN: 4047443468758
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 4,0

Słuchawki dokanałowe Hama „Spirit Pure“ Bluetooth IPX5 czarne

1 opinia
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Kordek

Pierwsze wrażenie, że mają trochę niewygodny kształt. Taki trochę inny niż większość. Ale w sumie, po noszeniu można stwierdzić że nie jest źle. Grają też całkiem poprawnie. Może nie jest to szczyt możliwości, ale w tej cenie bardzo pozytywne słuchawki.

28/05/2022
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk