dostępny

Kamera zewnętrzna WiFi Hama akumulatorowa z panelem słonecznym

- Bezprzewodowa instalacja
- Powiadomienia o wykryciu ruchu
- Sterowanie aplikacją mobilną

Nr 176615

Zainstalujesz, gdzie tylko chcesz

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 699,00 zł

Kamera zewnętrzna WiFi Hama akumulatorowa z panelem słonecznym

Kamera zewnętrzna WiFi z bezprzewodowym akumulatorem – zainstalujesz ją nawet w miejscach bez dociągniętego zasilania. 

Kamerą WiFi sterujesz z poziomu aplikacji. Więc niezależnie od czego czy jesteś w domu, czy na wakacjach, możesz swobodnie obserwować, co dzieje się na Twojej posesji.

Akumulator kamery zewnętrznej zapewni jej ciągłe działanie aż do 4 miesięcy. Następnie wystarczy zdjąć kamerę z magnetycznego uchwytu i naładować za pomocą kabla USB.

Panel solarny wyeliminuje potrzebę ładowania kamery – przy odpowiedniej dawce energii słonecznej. Teraz możesz zainstalować kamerę również w trudnodostępnych miejscach.

Kamera zewnętrzna Hama zapewnia zawsze czytelny i wyraźny obraz w wysokiej jakości Full HD 1080p. Nie pozostawia miejsca na domysły, zawsze wiesz, co widzisz.  

Kamera działająca na podczerwień wykrywa ciepło emitowane przez ludzi zwierzęta czy samochody. Po wykryciu ruchu wysyła powiadomienie na teflon. Działa w zasięgu 130°.

Oczywiście ta kamera WiFi jest wodoodporna. Wysoka klasa ochrony IP65 zapewnia bezpieczne użytkowanie jej na zewnątrz. Jest odporna na kurz oraz deszcz.

Połącz kamerę z lampą lub alarmem w sieci WLAN – urządzenie włączy się po wykryciu przez kamerę ruchu. Tym sposobem masz zawsze podświetlony podjazd, gdy wracasz do domu. 

Po wykryciu ruchu materiał automatycznie zapisuje się na karcie pamięci SD, bądź w chmurze. Kamera zewnętrzna Hama jest kompatybilna z kartami SD o pojemności do 128 GB

Tryb nocny z podczerwienią zapewnia wyraźny obraz również po zmroku. Z kamerą bezpieczeństwa Hama trzymasz rękę na pulsie przez całą dobę.

Korzystaj ze swojego asystenta głosowego od Amazon Alexa, Google Assistant lub Apple Siri (Shortcuts), by przywołać obraz z kamery na swoim smartfonie.

Zintegrowany mikrofon oraz głośnik pozwalają na komunikowanie się z osobą stojącą przed kamerą, np. z kurierem, by powiedzieć mu, gdzie zostawić paczkę.

Specyfikacja
Numer artykułu: 176615
Kod EAN: 4047443476050
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Kamera zewnętrzna WiFi Hama akumulatorowa z panelem słonecznym

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com