dostępny

Kamera WiFi Hama reflektor czujnik ruchu noktowizor 1080p

- Wyraźny obraz za dnia i nocą
- Powiadomienia na telefon o wykryciu ruchów
- Dwukierunkowa komunikacja

Nr 176614

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej posesji

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 649,00 zł

Kamera WiFi Hama reflektor czujnik ruchu noktowizor 1080p

Trzymaj rękę na pulsie z kamerą zewnętrzną WiFi, wyposażoną w zintegrowany reflektor, czujnik ruchu oraz noktowizor.

Kamera zewnętrzna łączy się z Twoją siecią WiFi. Możesz nią sterować za pomocą swojego smartfona i aplikacji mobilnej, niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy na wakacjach.

Kamera jest wyposażona w podświetlenie oraz funkcję noktowizora. Dzięki temu obraz jest zawsze wyraźny, bez względu na porę dnia lub nocy – masz zapewnioną jakość Full HD 1080p.

Kamera jest zgodna z głosowymi asystentami Amazon Alexa i Google Assistant. Dodatkowo możesz ją połączyć z innymi urządzeniami Hama Smart Home i rozszerzyć jej funkcjonalność. 

Po wykryciu ruchu otrzymasz powiadomienie na telefon, a także uruchomione zostanie nagrywanie oraz podświetlenie. Możesz szybko zareagować w przypadku niebezpiecznej sytuacji. 

Solidna obudowa z certyfikatem IP54 umożliwia zamocowanie kamery WiFi również na zewnątrz. Nie tylko monitoruje, ale także pozwala na obserwację otoczenia, dzieci czy zwierząt.

Wielu użytkowników może jednocześnie uzyskać dostęp do kamery WiFi, co jest wygodnym rozwiązaniem dla całej rodziny. Natomiast dane są bezpiecznie przechowywane na niemieckich serwerach. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 176614
Kod EAN: 4047443473417
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Kamera WiFi Hama reflektor czujnik ruchu noktowizor 1080p

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com