dostępny

Hama Kamera zewnętrzna WIFI z czujnikiem ruchu i noktowizorem, 1080p, biała, 2,4 GHz

- tryb nocny i czujnik ruchu
- obsługa asystentów głosowych
- aplikacja Hama Smart Home

Nr 176576

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu, dzięki kamerze WiFi i zintegrowanej aplikacji.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 299,00 zł
Google Assistant - Wieksze
Siri - Wieksze

Kamera zewnętrzna WIFI z czujnikiem ruchu i noktowizorem, 1080p, biała, 2,4 GHz

Kamera daje wyraźny obraz Twojej posesji, garaży, czy też ogrodu - i to w ostrej jak brzytwa jakości Full HD. Dzięki czujnikom ruchu, podglądowi na żywo i noktowizorowi, możesz obserwować swój dom i posesję za pomocą smartfona w każdej chwili.

Kamera reaguje na ruch i od razu wyśle powiadomienie i rozpocznie nagrywanie. Sprawdzi się nawet w nocy. Dzięki rozdzielczości Full HD obraz będzie czytelny.

Aplikacja Hama Smart Home pomoże kontrolować obszar i obsługuje asystentów głosowych Amazon Alexa, Google Assistant, Amazon Echo Show, Google Nest Club, iOS i Android.

Dzięki aplikacji tworzysz scenariusze i połączy urządzenia. Podgląd na żywo dla wielu użytkowników jest wygodny. Dwukierunkowa komunikacja pomoże, gdy jesteś poza domem.

Ochrona IP65 zabezpieczy przed pyłem i wodą. Możesz zamontować ją na fasadzie budynków. Kamera działa za pomocą zasilacza. Zapisuj także wideo na chmurze (płatne).

Kamera tworzy połączenie z routerem. Jeżeli chcesz, włóż kartę MicroSD do dedykowanego gniazda i miej więcej miejsca na nagrywanie materiałów.

Wykrywanie dźwięku z 2-stopniową regulacją czułości (wysoka/niska): Gdy rozlega się dźwięk, kamera WLAN wysyła powiadomienie push do smartfona.

Funkcje dla wielu użytkowników, dzięki czemu wielu użytkowników może mieć dostęp do kamery zewnętrznej w tym samym czasie - przydatne na przykład podczas urlopu

Prosta instalacja we własnej sieci WiFi. Nie ma konieczności posiadania specjalnego huba, urządzenia można skonfigurować w ciągu kilku minut.

Masz pytania dotyczące parowania z aplikacją Hama Smart lub funkcjonowania akcesoriów smart home? Zapraszamy do obejrzenia poradnika, gdzie w przystępny sposób tłumaczymy jak działa smart home. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 176576
Kod EAN: 4047443443557
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Hama Kamera zewnętrzna WIFI z czujnikiem ruchu i noktowizorem, 1080p, biała, 2,4 GHz

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com