dostępny

Hama Oczyszczacz powietrza Smart, cicha praca, do pomieszczeń 21 m2

- cicha praca 50 dB
- Do pomieszczeń: 21 m2
- Sterowanie za pomocą aplikacji i komend głosowych

Nr 186437

Oddychaj czystym powietrzem w swoim domu!

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 599,00 zł

Oczyszczacz powietrza Samart - cicha praca i wydajność do 250 m3/godz.

Pyłki, sierść zwierząt, roztocza, wirusy i bakterie w powietrzu, którym oddychamy? Wszystkie te czynniki powodują alergie, astmę i inne schorzenia. Nasz oczyszczacz powietrza z multifiltrem usuwa najmniejsze cząsteczki, zarazki i nieprzyjemne zapachy. Urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji i głosu.

Zdalna obsługa: dzięki aplikacji Hama Smart Home można sterować oczyszczaczem powietrza z każdego miejsca i kontrolować powietrze w pomieszczeniu o każdej porze.

Amazon Alexa i Google Assistant: wygodna obsługa oczyszczacza powietrza za pomocą sterowania głosowego oraz możliwość łączenia z innymi inteligentnymi urządzeniami, np. systemem sterowania ogrzewaniem.

Oczyszczacz idealny dla alergików. Filtr usuwa z powietrza w pomieszczeniu 99,2% wszystkich wirusów, pyłków, innych alergenów, takich jak sierść zwierząt i kurz domowy, oraz zanieczyszczenia o wielkości do 3 µm. 

Idealne rozwiązanie dla alergików. Oczyszczacz można uruchomić zdalnie, a alergeny będą eliminowane jeszcze przed powrotem do domu.

Wygodna obsługa również za pomocą panelu dotykowego, gdzie prędkość wentylatora można regulować ręcznie. 

Czujnik powietrza analizuje powietrze w pomieszczeniu i automatycznie ustawia odpowiednią prędkość obrotową wentylatora do usuwania szkodliwych cząsteczek.

Silny potrójny filtr: oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu przez wielokrotne filtrowanie filtrem wstępnym, HEPA (H13) oraz filtrem z węglem aktywnym.

Oczyszczacz powietrza Smart działa bez bramy (koncentratora): brak konieczności użycia dodatkowego urządzenia i oszczędność kosztów – kontroler tworzy bezpośrednie połączenie Wi-Fi z routerem. 

Cicha praca (50 dB) oraz tryb snu (40 dB) zapewniają niezakłócony, przyjemny sen; również wyświetlacz wyłącza się, aby żadne źródło światła nie zakłócało snu.

Funkcja timera: 2, 4, 8 godz

Czytelny wyświetlacz dotykowy ze wskaźnikiem wymiany filtra.

Prosta konfiguracja. 

Żywotność filtra w oparciu o codzienne użytkowanie: około. 6-12 miesięcy.
Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do: 21 m² (Ansi / AHAM AC-1 2015) - 65 m² (NRCC-54013-2011).

Specyfikacja
Numer artykułu: 186437
Kod EAN: 4047443459008
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Hama Oczyszczacz powietrza Smart, cicha praca, do pomieszczeń 21 m2

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com