niedostępny

Hama Oczyszczacz powietrza Basic, szary, cicha praca, do powierzchni 52m2

- Powierzchnia maks. 52 m2
- 50 dB
- Filtr EPA (E11)

Nr 186436

Odetchnij świeżym powietrzem!

Zobacz więcej

5,0
(2)
Dostępne wkrótce

Oczyszczacz powietrza Basic, cicha praca, do powierzchni 52 m2, szary

Pyłki kwiatowe, sierść zwierząt, roztocza, wirusy i bakterie w powietrzu, którym oddychamy? Tak niestety taka jest rzeczywistość. Wszystko to może powodować alergie, astmę i inne schorzenia. Nasz oczyszczacz powietrza z multifiltrem usuwa najmniejsze cząsteczki, zarazki i nieprzyjemne zapachy. Możesz więc cieszyć się głębokim oddechem w swoim domu!

Oczyszczacz idealny dla alergików. Filtr usuwa z powietrza w pomieszczeniu 99,2% wszystkich wirusów, pyłków, innych alergenów, takich jak sierść zwierząt i kurz domowy, oraz zanieczyszczenia o wielkości do 3 µm. 

Zdrowe powietrze w Twoim domu. Czujnik powietrza analizuje powietrze w pomieszczeniu i automatycznie ustawia odpowiednią prędkość obrotową wentylatora do usuwania szkodliwych cząsteczek. 

Łatwa i wygodna obsługa za pomocą wysokiej jakości wyświetlacza dotykowego LED z wskaźnikami jakości powietrza, temperatury i komunikatami o konieczności wymiany filtra, a także za pomocą pilota

Funkcja anionowa, dzięki której oczyszczacz generuje jony ujemne (aniony) i niewielkie ilości ozonu. Aniony wiążą się z dodatnio naładowanymi cząsteczkami zanieczyszczeń. 

Funkcja timera od 1 do 12 godzin.
Wyświetlanie temperatury w stopniach Celsjusza.
Wskaźnik wymiany filtra na wyświetlaczu.

Filtr wstępny do usuwania z powietrza kurzu i sierści
Filtr EPA do usuwania wirusów, bakterii, drobnego pyłu i pyłków
Filtr z węglem aktywnym z warstwą zimnego katalizatora usuwa również zapachy i gazy takie jak formaldehyd

Cicha praca (50 dB) oraz tryb snu (40 dB) zapewniają niezakłócony, przyjemny sen; również wyświetlacz wyłącza się, aby żadne źródło światła nie zakłócało snu.

Oczyszczacz powietrza Basic zapewnia niezawodny efekt filtracji z wydajnością 200 m³/h w pomieszczeniach o powierzchni do 52 m².

 

Według ANSI/AHAM AC-1 2015, odpowiednie do pomieszczeń do:
17 m²
Według NRCC-54013-2011, odpowiednie do pomieszczeń do:
52 m²

Specyfikacja
Numer artykułu: 186436
Kod EAN: 4047443458858
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 5,0

Hama Oczyszczacz powietrza Basic, szary, cicha praca, do powierzchni 52m2

2 opinie
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Vodnik
Zakup zweryfikowany

Bardzo dobry oczyszczacz powietrza spełnia wszystkie moje oczekiwania. Taki dobry że zakupiłem 2 sztuki. Polecam bo warto. Faktycznie w czasie rzeczywistym robi pomiar jakości powietrza.

05/10/2023
Tomasz
Zakup zweryfikowany

Zakupiłem 2szt. Jedna do dużego salonu a druga do pokoju dziecięcego. Urządzenie jest zbyt głośne niestety. Producent powinien obniżyć obroty na biegu 1 na najniższym. Wtedy będzie ciszej w pokoju. Nie da się spać przy tym urządzeniu. Funkcja sleep nic mie daje poza zgaszeniem podświetlenia ale nadaj pracuje głośno nawet na najwolniejszych obrotach.Tryb auto jest zbyt czuły wykrywa mnie i zwiększa obroty gdy tylko się zbliżam jak bym był bakterią:-) Wybrałem go bo posiada filtr kombi 4 krotny który jest dobry. Hama Basic posiada pilota jonizacja i ozonuje pokój. Po prostu jest tani i ma dużo przydatnych funkcji. Plus w miarę tanie filtry. Polecam

08/10/2023
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com