Kable USB - C

Kable USB typu C cenione są ze względu na swoją uniwersalność. Coraz częściej zastępują porty USB innego rodzaju i łączą już nawet monitory z jednostkami pracującymi komputerów stacjonarnych. Ten rodzaj USB ma usystematyzować mnogość dostępnych złączy i za jakiś czas stać się powszechnie używanym standardem.

Wtyczki USB typu C są symetryczne, to znaczy, że bez względu którą stroną włożymy wtyczkę, to będzie ona pasowała do portu. Wykluczy to problematyczne wkładanie styku odpowiednią stroną. Ten typ złącza przypomina zaokrąglony prostokąt. Kable USB C magnetyczne umożliwiają ładowanie urządzeń wyposażonych w gniazdo ładowania typu USB Type-C. Dzięki specjalnej, magnetycznej wtyczce nie ma potrzeby wyjmowania wtyczki po każdym ładowaniu, wystarczy jedynie odpiąć kabel. Wtyczka szczególnie przydaje się, kiedy chcemy ładować więcej urządzeń jednym kablem magnetycznym, bez konieczności wyjmowania wtyczek z urządzeń. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób korzystających z wielu elektronicznych urządzeń. Kabel USB C Hama zapewnia szybki przesył danych i ładowanie telefonu oraz innych sprzętów wyposażonych w odpowiednie złącze.

Kable USB C do szybkiego ładowania

Kable USB C do szybkiego ładowania zapewniają bezpieczeństwo ładowanego sprzętu i użytkownika. Kable USB C marki Hama posiadają wzmocnione przewody wewnętrzne i są pokryte podwójną warstwą izolacyjną. Kabel USB C Hama dostępny jest w trzech wyjątkowych kolorach – czerwonym, niebieskim i fioletowym. Kabel dodatkowo został pokryty odblaskowym materiałem, który daje szczególnie ciekawy efekt w nocy. Kabel ten to nie tylko niezawodne akcesorium, ale także dobrze wyglądający i nowoczesny sprzęt, wyróżniający się wśród innych kabli dostępnych na rynku. Kabel dzięki swoim parametrom i testom dopuszczającym go do obiegu został wykonany tak, aby być odpornym na zwijanie i zginanie. Aby jednak zachować trwałość kabla warto unikać jego nadmiernego zginania i wystawiania na działanie skrajnych, zmiennych temperatur.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest [...]