dostępny
Z kodem prezent20 o 20% taniej

Słuchawki nauszne Bluetooth Spirit Calypso Czarne

- Długi czas działania
- Tłumienie hałasów z otoczenia
- Wzmocnione basy

Nr 184100

Słuchawki bezprzewodowe, które zapewnią pełną swobodę ruchów

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 149,00 zł

Słuchawki nauszne Bluetooth Spirit Calypso Czarne

Słuchawki bezprzewodowe ze wzmocnionym basem, wyposażone w regulowany pałąk i miękko wyściełane muszle zapewniają komfortowe noszenie przez wiele godzin. 

Nauszne bezprzewodowe słuchawki zapewniają Ci pełną swobodę ruchów. Uciążliwy, plączący się i przeszkadzający kabel został zastąpiony nowoczesną technologią Bluetooh. 

38 godzin słuchania muzyki – przez tyle czasu możesz korzystać ze słuchawek Hama po jednorazowym ładowaniu, które trwa zaledwie 2,5 godziny

Stylowa, uniwersalna linia słuchawek sprawia, że czujesz się w nich zawsze wyjątkowo. Metaliczne wykończenie muszel nadaje słuchawkom wyjątkowego charakteru. 

Zamknięta nauszna konstrukcja słuchawek Bluetooth tłumi hałasy i szumy z otoczenia i pozwala Ci skupić się wyłącznie na muzyce, audiobooku lub wykonywanej pracy.  

System Bass Boost zapewnia mocne, głębokie basy. Wzmocnij ich moc za pomocą dedykowanego przycisku na słuchawce i czerp przyjemność z muzyki w najlepszym wydaniu. 

Słuchawki zostały wyposażone w regulowany, miękko wyściełany pałąk, który dopasujesz do swojej głowy. To w połączeniu z miękkimi muszlami zapewnia komfort noszenia przez wiele godzin. 

Słuchawki mogą jednocześnie połączyć się z kilkoma urządzeniami. Dzięki temu nie musisz za każdym razem parować słuchawek, gdy chcesz z nich korzystać w połączeniu z innym urządzeniem.  

Przyciski na słuchawce pozwalają na intuicyjne sterowanie muzyką (play/pauza) oraz funkcjami telefonu, m.in. odbieranie i odrzucanie połączeń. 

Słuchawki współpracują z asystentami głosowymi Siri oraz Asystent Google. Możesz w pełni korzystać z tego rozwiązania, by cieszyć się wsparciem poleceń głosowych.

Specyfikacja
Numer artykułu: 184100
Kod EAN: 4047443465924
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Słuchawki nauszne Bluetooth Spirit Calypso Czarne

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com