niedostępny

Słuchawki douszne Hama Advance czarne

- Wielozadaniowy pilot
- Słyszenie odgłosów otoczenia
- Współpraca z asystentami głosowymi

Nr 184137

Stylowe i wygodne słuchawki na płaskim kablu

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce

Słuchawki douszne Hama Advance czarne

Uniwersalne słuchawki Hama Advance, które sprawdzą się zarówno na siłowni, jak i w biurze. Zostały wyposażone w płaski, nieplączący się kabel. 

Zintegrowany pilot zdalnego sterowania umożliwia odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, regulację głośności oraz sterowanie muzyką.

Słuchawki zostały wyposażone w mikrofon umożliwiający wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych – możesz przełączać się między słuchaniem muzyki a prowadzeniem rozmów. 

Słuchawki zostały wyposażone w płaski, taśmowy kabel, który się nie plącze. Natomiast pozłacana wtyczka gwarantuje niezawodną transmisję sygnałów i lepszą jakość audio.

Słuchawki douszne dobrze osadzają się, jednak ich specjalny design wciąż pozwala Ci słyszeć to, co dzieje się dookoła

Słuchawki sprawdzą się podczas uprawiania sportu. Możesz z nich również korzystać w pracy, np. podczas telekonferencji lub zawsze wtedy, gdy chcesz mieć wolne ręce.

Specyfikacja
Kolor Czarny
Numer artykułu: 184137
Kod EAN: 4047443484024
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Słuchawki douszne Hama Advance czarne

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com