dostępny

Słuchawki dokanałowe USB-C Hama Sea czarne

- Kompaktowe i uniwersalne
- Pasują do gniazda USB-C
- Wygodne sterowanie pilotem

Nr 184141

Kompaktowe i uniwersalne słuchawki do codziennego użytkowania

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 44,90 zł

Słuchawki dokanałowe USB-C Hama Sea czarne

Uniwersalne słuchawki USB-C Hama, które bardzo dobrze osadzają się w uchu, zapewniają tłumienie hałasu i dobrą jakość dźwięku. Sprawdzą się zarówno na siłowni, jak i w biurze.

Lekkie słuchawki dokanałowe stabilnie i wygodnie układają się w uszach. Silikonowe wkładki w 3 rozmiarach zapewniają idealne dopasowanie i redukcję hałasów z otoczenia.

Zintegrowany pilot zdalnego sterowania umożliwia odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, głosowy wybór numeru telefonu i sterowanie muzyką.

Słuchawki dokanałowe Hama zostały wyposażone w mikrofon, który umożliwia wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych

Łączenie słuchawki z kablem zostało wzmocnione, co zabezpiecza to miejsce przed pękaniem i wydłuża żywotność słuchawek. Wysokiej jakości wtyczka gwarantuje niezawodną transmisję sygnałów.

Słuchawki sprawdzą się podczas uprawiania sportu. Możesz z nich również korzystać w pracy, np. podczas telekonferencji lub zawsze wtedy, gdy chcesz mieć wolne ręce.

Specyfikacja
Numer artykułu: 184141
Kod EAN: 4047443483591
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Słuchawki dokanałowe USB-C Hama Sea czarne

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com