dostępny

Słuchawki dokanałowe Hama Gloss czarne

- Kompaktowy rozmiar
- Klasyczny design
- Wyciszenie hałasów z otoczenia

Nr 184131

Kompaktowe słuchawki, które wyciszą hałasy z otoczenia

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 17,90 zł

Słuchawki dokanałowe Hama Gloss czarne

Jeśli jesteś fanem muzyki i nie lubisz, gdy przeszkadza Ci hałas z otoczenia, to te słuchawki sprawdzą się idealnie. Proste i kompaktowe możesz je mieć zawsze przy sobie. 

Wkładki silikonowe w 3 rozmiarach umożliwiają idealne dopasowanie do uszu. Słuchawki są stabilne, możesz z nich korzystać zarówno na siłowni, jak i w drodze do pracy.

Doskonale dopasowana forma słuchawek redukuje hałasy z otoczenia, zapewniając niezakłócone doznania muzyczne. Możesz skupić się na muzyce lub audiobooku i w pełni zrelaksować.

Te kompaktowe słuchawki możesz mieć zawsze przy sobie. Zajmują minimalną przestrzeń, zmieszczą się w kieszeni lub najmniejszej damskiej torebce. 

Specyfikacja
Kolor Czarny
Numer artykułu: 184131
Kod EAN: 4047443484048
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Słuchawki dokanałowe Hama Gloss czarne

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com