Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Wysyłka w ciągu 24h
dostępny

Słuchawki douszne Hama Spirit Pocket True Wireless białe

- wygodne i lekkie słuchawki douszne
- maks. czas grania: 6 godz.
- maksymalny czas rozmowy: 6 godz.
- wbudowane mikrofony do rozmów

Nr 184104

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Spirit Pocket to nieoceniona przyjemność słuchania i prowadzenia rozmów.

Zobacz więcej

0,0
(0)
149,90 zł
Google Assistant - Wieksze
Siri - Wieksze

Słuchawki douszne Spirit Pocket, True Wireless, białe

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Spirit Pocket to nieoceniona przyjemność słuchania i prowadzenia rozmów. Ciesz się swobodą ruchów i wyjątkowo czystym dźwiękiem. Akcesoria Hama to przyjemniejsza codzienność!

Słuchawki hama Spirit Procket to bezprzewodowe słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth 5.1 klasy 2, gwarantującą zasięg do 40 m. Irytujące kable nie będą więcej problemem.

Słuchawki o wadze 4 g posiadają wydajny wbudowany akumulator, który pozwala na 6 godz. pracy słuchawek po jednym naładowaniu. Dodatkowo słuchawki można doładować w stacji dokującej nawet 4x bez konieczności podłączania do sieci 230V. 

Słuchawki współpracują z większością dostępnych na rynku asystentów głosowych: Siri, Google. Dodatkowo można sterować z poziomu smartfona lub za pomocą wielofunkcyjnego czujnika dotykowego na słuchawkach.

Wyjątkowo precyzyjny odlew formy słuchawek sprawia, że słuchawki są dopasowane do ucha, dzięki czemu odgłosy z otoczenia nie są uciążliwe i nie zakłócają przyjemności słuchania.

Korzyści dla Ciebie:

- Przyjemność bezprzewodowego słuchania bez uciążliwych kabli.
- Sterowanie głosowe
- Długi czas pracy

- Impedancja mikrofonu: 2,2 kΩ
- Impedancja słuchawek: 32 Ω
- Klasa Bluetooth: 2 (max. 40 m)
- Wersja Bluetooth: 5.1 
- Zakres częstotliwości mikrofonu: 100 Hz-8 kHz
- Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz-20 kHz

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Kolor Biały
Numer artykułu: 184104
Kod EAN: 4047443465214
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Słuchawki douszne Hama Spirit Pocket True Wireless białe

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk