dostępny

Hama Klawiatura przewodowa KC-200, 1,5 m, czarna

- połączenie przewodowe (USB A)
- kompaktowy rozmiar
- zmiana kąta nachylenia

Nr 182681

Klasyczna, pełnowymiarowa klawiatura codziennego użytku z regulacją nachylenia.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 49,00 zł

Klasyczna klawiatura przewodowa KC-200, 1,5 m, czarna

Standardowa klawiatura do wygodnej, codziennej pracy biurowej. Wytrzymała, niezawodna i pełnowymiarowa klawiatura wyposażona w płaskie, wygodne w użytku klawisze.

Klawiaturę podłączysz za pomocą kabla z wejściem USB typu A. Jest to bardzo wygodny sposób i nie potrzebujesz do tego dodatkowego oprogramowania. Postaw na wielofunkcyjność.

Regulowane nachylenie klawiatury pozwoli na dostosowanie jej do aktualnych warunków pracy, a także zabezpieczy przed niechcianym zachlapaniem.

Obecność klawiszy funkcyjnych Fn zapewnia szybką i wygodną pracę na komputerze - bez przechodzenia przez ustawienia systemu. Steruj dźwiękiem i obsługuj pocztę e-mail.

Aby zapewnić estetykę miejsca pracy, rozmieszczono klawisze w odległości i zapewniono płaski kształt. Pozwoli to na wygodne czyszczenie przestrzeni pomiędzy nimi.

Układ klawiszy jest standardowy, dzięki czemu korzystasz z produktu, który znasz. Dla uzyskania komfortu, podstawa została wykonana z antypoślizgowego materiału.

Ochrona przed zachlapaniem, dzięki odprowadzaniu wody. 

Wymagania systemowe: Windows 10/8/8.1/7/Vista.

Specyfikacja
Kolor Czarny
Długość kabla 1,5 m
Ilość klawiszy 105
Numer artykułu: 182681
Kod EAN: 4047443438294
Opinie
Ocena: 0,0

Hama Klawiatura przewodowa KC-200, 1,5 m, czarna

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com