dostępny

Hama Klawiatura bezprzewodowa KW-700, 2,4 GHz, antracyt

- ciche przyciski dla komfortu pracy
- klawiatura bezprzewodowa (wejście USB A)
- Inteligentne zarządzanie energią

Nr U8182611

Nowoczesna klawiatura umożliwia wygodne i intuicyjne pisanie, dzięki cichym przyciskom.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 119,00 zł

Klawiatura bezprzewodowa KW-700, 2,4 GHz, antracyt

Praktyczna klawiatura oferująca niezwykle ciche przyciski umożliwiające bezproblemową i swobodną pracę z klawiaturą oraz sterowanie funkcjami multimedialnymi za naciśnięciem przycisku poprzez drugie przypisanie klawiszy funkcyjnych – bez konieczności przechodzenia przez kłopotliwe ustawienia systemu. 

Dzięki przełącznikom nożycowym masz pewność równomiernego i płynnego pisania. Ciche przyciski pozwalają na pracę w zatłoczonych miejscach - bez przeszkadzania innym.

Drugie przypisanie klawiszy funkcyjnych pozwala na wygodne korzystanie z klawiatury. Dla wytrzymałości nadruki na klawiszach są wykonane laserowo.

Jeżeli nie korzystasz z klawiatury, automatycznie przejdzie w tryb czuwania. Aby zagwarantować energooszczędność, produkt posiada oddzielny wyłącznik zasilania.

Klawisze są płaskie i rozmieszczone oddzielnie. Pozwala to na łatwe czyszczenie, a lekko pochylony kształt zabezpiecza przed zalaniem. 

Klawiatura wyróżnia się minimalistycznym wyglądem. Świetnie sprawdzi się na każdym biurku jako połączenie funkcjonalności i dobrego stylu.

Aby podłączyć klawiaturę do komputera, nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania. Wystarczy tylko podłączyć wtyk USB A do gniazda, dla każdego urządzenia.

Specyfikacja
Kolor Antracyt
Zasilanie bateria/ akumulator AAA
Łącze 2,4 GHz
Bluetooth NIe
Ilość klawiszy 105
Numer artykułu: U8182611
Kod EAN: 4047443474155
Opinie
Ocena: 0,0

Hama Klawiatura bezprzewodowa KW-700, 2,4 GHz, antracyt

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com