dostępny

Kamera internetowa Hama C-600 PRO FULLHD autofocus

- Kąt widzenia 90°
- Full HD format 16:9
- Obrót o 360°

Nr 139992

Wysokiej jakości kamera internetowa FullHD z funkcją autofocus

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 189,00 zł

Kamera internetowa C-600 PRO, rozdzielczość FULLHD z funkcją autofocus

Tworzenie zdjęć i filmów na notebooku / komputerze PC i idealne do przesyłania strumieniowego lub prowadzenia rozmów czat z różnymi aplikacjami komunikatorów internetowych (takimi jak Skype, Teams, Zoom).

Wysokiej jakości kamerka internetowa przydatna podczas spotkań online lub prowadzenia rozmów czat z różnymi aplikacjami komunikatorów internetowych (takimi jak Skype, Teams, Zoom

Wysoka rozdzielczość Full HD 1080p (1920 x 1080) i autofokus gwarantują wyraźne połączenia wideo nawet podczas ruchu.

Masz dwie opcje montażu kamery. Możesz umieścić ją na monitorze za pomocą specjalnej stopki zaciskowej lub wykorzystać gwint 1/4“ i zamontować ją na statywie.

Kamera jest wyposażona w zintegrowaną przesłonę, dzięki której masz pełną pewność, że nikt Cię nie podgląda, gdy kamera jest wyłączona.

Zaawansowane mocowanie do monitorów i laptopów! Dzięki stojakowi/zaciskowej stopce możesz bez problemu zamocować kamerę na ekranach TFT i laptopach, zapewniając stabilność i wygodę w czasie korzystania z urządzenia.

Kamera Hama C-600 Pro posiada mikrofon stereofoniczny, który zapewnia wyraźny dźwięk, umożliwiając zrozumienie Twojej mowy przez odbiorców.

Wygodna i niezastąpiona w pracy zdalnej! Dzięki kamerze internetowej Hama C-600 Pro możesz pracować z dowolnego miejsca, uczestniczyć w spotkaniach online jakbyś był fizycznie obecny. Oferuje najwyższą jakość obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p (1920 x 1080) w proporcjach 16:9, gwarantując wyraźne i szczegółowe połączenia wideo oraz dźwięk o nieskazitelnej jakości. Autofokus umożliwia utrzymanie ostrości obrazu nawet podczas ruchu, więc bez problemu wyrazisz swoje pomysły i komunikujesz się bez przeszkód.

 

Dodatkowo, wbudowany mikrofon stereofoniczny zapewnia wyraźny dźwięk, umożliwiając płynne przekazywanie informacji i ułatwiając zrozumienie Twojej mowy przez odbiorców.

 

A co ważne, kamera Hama C-600 Pro dostosowuje się do warunków oświetleniowych, dzięki funkcji regulacji oświetlenia, by zapewnić zawsze doskonałą jakość obrazu, niezależnie od panujących warunków.

 

Jeśli chodzi o montaż, możesz wybrać, czy umieścić kamerę na monitorze za pomocą specjalnej stopki zaciskowej, czy zamontować ją na popularnych statywach za pomocą gwintu 1/4“. Obie metody gwarantują stabilność i elastyczność w działaniu, byś mógł skupić się na pracy.

 

Aby zachować 100% prywatności, kamera została wyposażona w zintegrowaną przesłonę, którą łatwo przesuniesz na wizjer, zapewniając, że nikt nie będzie mógł Cię podglądać, kiedy kamera jest wyłączona. Dzięki temu możesz mieć spokój i pełne zaufanie do swojego urządzenia, co jest niezwykle istotne w pracy zdalnej.

 

Podsumowując, kamera internetowa Hama C-600 Pro to niezawodne narzędzie, które zapewni Ci komfortową i efektywną pracę zdalną, umożliwiając pełną interakcję zespołową i zachowując pełną kontrolę nad Twoją prywatnością.

Specyfikacja
Numer artykułu: 139992
Kod EAN: 4047443447197
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Kamera internetowa Hama C-600 PRO FULLHD autofocus

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com