dostępny

Kamera internetowa Hama C-800 PRO QHD podświetlenie

- QHD (2560 x 1440)
- Kąt widzenia 89°
- Zakres obracania 360 °

Nr 139993

Kamerka idealna do przesyłania strumieniowego lub czatowania za pośrednictwem różnych komunikatorów (takich jak Skype, Teams, Zoom).

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 299,00 zł

Kamerka internetowa C-800 PRO, QHD. z podświetleniem

Do tworzenia obrazów i filmów poprzez notebook / PC. Idealna do przesyłania strumieniowego lub czatowania za pośrednictwem różnych komunikatorów (takich jak Skype, Teams, Zoom).

Kamerka internetowa c-800 Pro zapewni Ci doskonałą jakość obrazu i dźwięku niezależnie od tego, czy to sesja gier, wideokonferencja czy strumieniowanie na żywo.

Wbudowana lampa pierścieniowa to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia równomierne oświetlenie, a dzięki sterowaniu dotykowemu możesz swobodnie regulować jasność i temperaturę barwową.

Sterowanie funkcją powiększania, pionowym i poziomym przesuwaniem wycinka obrazu oraz zdalne włączanie i wyłączanie kamery i mikrofonu daje Ci pełną kontrolę nad kamerką.

Kamerka wyposażona jest w pilot zdalnego sterowania ułatwiający regulację ustawień kamerki z odległości. 

Auto Focus
Kąt widzenia: 89°
Mikrofon: stereo
Zakres obracania 360 °

Wymiary: 6 x 8,5 x 6,2 cm
Długość kabla: 1,8 m

Kamerka internetowa c-800 Pro - Ostre filmy i krystaliczny dźwięk w najwyższej jakości

 

Przedstawiamy kamerkę internetową c-800 Pro, która zapewni Ci doskonałą jakość obrazu i dźwięku niezależnie od tego, czy to sesja gier, wideokonferencja czy strumieniowanie na żywo. Dzięki rozdzielczości ekranu panoramicznego QHD (2560 x 1440) będziesz mógł cieszyć się nagraniami w najwyższej jakości, jakiej jeszcze nie doświadczyłeś.

 

Wbudowana lampa pierścieniowa to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia równomierne oświetlenie, a dzięki sterowaniu dotykowemu możesz swobodnie regulować jasność i temperaturę barwową, aby uzyskać najlepszy efekt.

 

Sterowanie funkcją powiększania, pionowym i poziomym przesuwaniem wycinka obrazu oraz zdalne włączanie i wyłączanie kamery i mikrofonu daje Ci pełną kontrolę nad kamerką, co sprawia, że Twoje nagrania i transmisje na żywo będą jeszcze bardziej profesjonalne.

 

Bezpieczeństwo Twojej prywatności jest kluczowe, dlatego nasza kamerka wyposażona jest w magnetyczną zaślepkę na soczewkę, która skutecznie chroni przed atakami szpiegowskimi hakerów. Dodatkowo, podczas strumieniowania na żywo możesz zdalnie dezaktywować kamerę i mikrofon, dając Ci pełną kontrolę nad swoją prywatnością.

 

Elastyczna regulacja pionowego kąta nachylenia to praktyczna cecha, która doskonale sprawdza się podczas prezentowania dokumentów czy modeli na stole, umożliwiając Ci dostosowanie kamery do swoich potrzeb.

 

Kamerka jest wyposażona w wbudowany mikrofon stereo, który zapewnia wyraźną transmisję mowy, co jest idealne do Voice-over-IP w popularnych aplikacjach takich jak Skype, Teams, Zoom czy YouTube.

 

Stabilność podczas nagrywania jest gwarantowana dzięki standardowemu gwintowi 1/4“, który pozwala na montaż na różnych popularnych statywach. To znaczy, że możesz tworzyć obrazy i filmy na notebooku, PC czy na ekranach TFT, a kamera sprawdzi się również podczas przesyłania strumieniowego lub czatowania za pośrednictwem różnych komunikatorów.

 

Autofokus zapewnia ostrość obrazu nawet przy ruchu, dzięki czemu Twoje nagrania będą zawsze wyraźne i pełne detali, niezależnie od tego, co się dzieje wokół.

 

Dodatkowo, regulacja oświetlenia pozwala na uzyskanie optymalnej jakości obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, co jest kluczowe podczas profesjonalnych nagrywań.

 

Kamera internetowa c-800 Pro jest prosta w obsłudze, dzięki funkcji Plug & Play - wystarczy podłączyć ją do komputera, a automatyczna instalacja dzięki UVC pozwoli Ci od razu korzystać z wszystkich funkcji.

 

Jest kompatybilna z systemami operacyjnymi: Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP, MAC OS 10.4.3 i nowszymi, więc możesz być pewien, że będzie działać bezproblemowo na Twoim komputerze.

 

Specyfikacja
Numer artykułu: 139993
Kod EAN: 4047443472755
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Kamera internetowa Hama C-800 PRO QHD podświetlenie

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com