niedostępny
Futerał GSM MagCase
"MagCase Finest Sense", iPhone 13, niebieski
Nr 196964

Futerał z pierścieniem magnetycznym Apple MagSafe i Hama MagLine.

Współpraca z Apple MagSafe i Hama MagLine, kompatybilność z ładowaniem bezprzewodowym, nadzwyczajna ochrona.

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce
Futerał MagCase Finest Sense Apple iPhone 13, niebieski

Magnetyczne etui "MagCase" zostało zaprojektowane specjalnie dla iPhone'a 13. Zintegrowany pierścień magnetyczny jest kompatybilny z MagSafe w celu szybkiego ładowania bezprzewodowego. Pokrowiec w czarnym kolorze ma miękką wewnętrzną wyściółkę, która chroni Twój smartfon.liwiając szybkie ładowanie bezprzewodowe. Zielona sztuczna skóra z miękką wyściółką wewnętrzną niezawodnie chroni Twój smartfon.

Magnetyczny pierścień bezpiecznie trzyma smartfon i pozwala na przytwierdzenie go bez żadnego dodatkowego mocowania. Wystarczy przyłożyć iPhone z MagSafe, bądź też produkt Hama MagLinie, by perfekcyjnie dopasować urządzenia.

Perfekcyjne spasowanie, zoptymalizowane pod współpracę z ładowaniem bezprzewodowym.

Specjalnie dobrane materiały zapewniają ochronę przed zarysowaniami i uderzeniami również dla wrażliwych krawędzi ekranu

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Numer artykułu: 196964
Kod EAN: 4047443472953
Opinie
Ocena: 0,0

Futerał GSM MagCase

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk