dostępny
Futerał GSM MagCase
niebieski
Nr 196791

Futerał z pierścieniem magnetycznym Apple MagSafe i Hama MagLine.

Współpraca z Apple MagSafe i Hama MagLine, kompatybilność z ładowaniem bezprzewodowym, nadzwyczajna ochrona.

Zobacz więcej

0,0
(0)
99,90 zł
Futerał z pierścieniem magnetycznym Apple MagSafe i Hama MagLine.

"MagCase" jest specjalnie zaprojektowany pod iPhone 12/12 Pro. Magnetyczny pierścień zintegrowany z obudową pozwala na użytkowanie technologii MagSafe, umożliwiając szybkie ładowanie bezprzewodowe. Niebieska sztuczna skóra z miękką wyściółką wewnętrzną niezawodnie chroni Twój smartfon.

Magnetyczny pierścień bezpiecznie trzyma smartfon i pozwala na przytwierdzenie go bez żadnego dodatkowego mocowania. Wystarczy przyłożyć iPhone z MagSafe, bądź też produkt Hama MagLinie, by perfekcyjnie dopasować urządzenia.

Perfekcyjne spasowanie, zoptymalizowane pod współpracę z ładowaniem bezprzewodowym.

Futerał zrobiony jest z wytrzymałego materiału, zdolnego do przyjęcia i równomiernego rozładowania uderzenia oraz ochrony przed zarysowaniami.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Numer artykułu: 196791
Kod EAN: 4047443463531
Opinie
Ocena: 0,0

Futerał GSM MagCase

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest [...]