dostępny

Etui na tablet iPad 10,9" 2022 Hama szare

- Wzmocnione narożniki i sztywna obudowa
- Uchwyt na rysik lub długopis
- Funkcja podstawki

Nr 217269

Maksimum ochrony z rozwiązaniami amortyzującymi uderzenia

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 139,00 zł

Etui na tablet iPad 10,9" 2022 Hama szare

Wybierz to etui Hama Protection do iPada 10,9", by zapewnić mu optymalną ochronę i funkcjonalność. Wzmocnione narożniki, inteligentna klapka i funkcja podstawki usprawniają codzienne użytkowanie, a wykorzystanie materiałów z recyklingu podkreśla troskę o środowisko.

Wybierz etui Hama Protection i ciesz się wyjątkową trwałością oraz ochroną. Jego wzmocnione narożniki i sztywna tylna pokrywa zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.

Inteligentna klapka magnetyczna umożliwia zarządzanie pracą iPada – automatycznie włącza i wyłącza urządzenia przy otwieraniu i zamykaniu. 

Etui na iPad 10,9" ma zintegrowany uchwyt na rysik czy długopis. Dzięki temu masz to narzędzie pod ręką, zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Zmień etui w podstawkę z regulowanym kątem nachylenia. Idealne rozwiązanie do pisania, robienia zakupów czy oglądania filmów. Ciesz się funkcjonalnością na każdym kroku.

Precyzyjne wycięcia zapewniają dostęp do wszystkich złączy, przycisków i aparatu. Natomiast transparentny tył etui pozwala cieszyć oko designem iPada. 

Etui Hama Protection to też dbałość o środowisko. Wykonane z materiałów z recyklingu, jest wyborem świadomego użytkownika, który ceni zrównoważony rozwój.

Zaawansowana ochrona

Etui na iPad 10,9" Hama Protection to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego tabletu. Oferuje solidną ochronę i amortyzację uderzeń dzięki wzmocnionym narożnikom i tylnej sztywnej obudowie.

 

Praktyczne rozwiązania

Etui wyposażone jest w uchwyt na rysik, bądź długopis, co ułatwia pracę i tworzenie. Magnetyczna klapka inteligentnie zarządza aktywnością tabletu, włącza i wyłącza urządzenie podczas otwierania i zamykania futerału.

 

Wielofunkcyjna klapka

Z łatwością przekształć etui w stabilną podstawkę z dwoma kątami nachylenia do wyboru. Ta funkcja pozwala na wygodne oglądanie filmów, robienie zakupów czy przeglądanie internetu. Bez potrzeby wykorzystywania dodatkowych akcesoriów.

 

Zachowanie funkcjonalności

To etui na iPad 10,9" pozwala na swobodne korzystanie ze wszystkich funkcji tabletu. Precyzyjne wycięcia gwarantują dostęp do elementów obsługi, takich jak złącza, przyciski czy kamera, nie ograniczając użytkownika.

 

Ekologiczny wybór

Wybierając etui na iPad 10,9" Hama Protection, decydujesz się na produkt przyjazny dla środowiska, wykonany w całości z materiałów pochodzących z recyklingu. To połączenie wysokiej jakości produktu z troską o naszą planetę.

Specyfikacja
Numer artykułu: 217269
Kod EAN: 4047443508751
Opinie
Ocena: 0,0

Etui na tablet iPad 10,9" 2022 Hama szare

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com