dostępny

Etui na tablet iPad 10,9" 2022 Hama Stand Folio szare

- Odczepiana klapka magnetyczna
- Uchwyt na rysik lub długopis
- Funkcja podstawki

Nr 217270

Ochrona i funkcjonalność w jednym

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 139,00 zł

Etui na tablet iPad 10,9" 2022 Hama Stand Folio szare

Wybierz etui Hama Stand Folio zapewniające kompleksową ochronę i wygodę użytkowania dzięki odczepianej magnetycznej klapce, uchwytowi na rysik i funkcji podstawki. Zapewnij swojemu urządzeniu bezpieczeństwo oraz łatwy dostęp do wszystkich funkcji, ciesząc się lekkim i funkcjonalnym designem.

Etui na iPad 10,9" Hama Stand Folio to połączenie funkcjonalności i stylu. Odczepiana klapka magnetyczna dostosowuje się do Twoich potrzeb, oferując elastyczność użytkowania.

Dedykowany uchwyt na rysik lub długopis zawsze pozwala mieć niezbędne akcesoria pod ręką. Automatyczne włączanie i wyłączanie urządzenia podnosi komfort i oszczędza energię.

Funkcja podstawki ułatwia korzystanie z tabletu podczas pracy, oglądania filmów czy robienia zakupów. Solidny metalowy zawias zapewnia stabilność oraz niezawodność działania. 

Etui na iPad 10,9" zapewnia kompleksową ochronę przed zarysowaniami, zabrudzeniami i innymi codziennymi uszkodzeniami, zachowując przy tym lekkość konstrukcji.

Zaprojektowane z myślą o łatwym dostępie do wszystkich funkcji tabletu, etui umożliwia swobodne korzystanie ze złączy, przycisków i aparatu, bez konieczności jego zdejmowania.

Odczepiana klapka magnetyczna

Etui na iPad 10,9" Hama Stand Folio z odczepianą klapką magnetyczną oferuje elastyczność i dopasowanie do różnych sytuacji użytkowania, ułatwiając dostęp do tabletu. Dodatkowo magnetyczna klapka automatycznie włącza i wyłącza tablet podczas otwierania i zamykania futerału, zapewniając bardziej energooszczędne użytkowanie iPada.

 

Uchwyt na rysik

Etui na iPad 10,9" ma zintegrowany uchwyt na rysik lub długopis. Dzięki temu masz to narzędzie pod ręką, zawsze, gdy tego potrzebujesz. Wszystko na swoim miejscu, bez obaw o zgubienie.

 

Praktyczna podstawka

Klapka etui na wbudowaną funkcję podstawki z solidnym metalowym zawiasem, co umożliwia wygodne ustawienie tabletu pod kątem. Możesz wygodnie pracować, oglądać filmy czy pisać wiadomości.

 

Niezawodna ochrona na co dzień

Solidne wykonanie etui Hama Stand Folio zapewnia ochronę iPada 10,9" przed zarysowaniami, zabrudzeniami i innymi codziennymi zagrożeniami, zachowując przy tym lekkość konstrukcji.

 

Pełna dostępność wszystkich funkcji

Etui na iPad 10,9" umożliwia łatwy dostęp do wszystkich portów, przycisków i kamery, co pozwala na pełne wykorzystanie możliwości tabletu bez konieczności zdejmowania futerału.

Specyfikacja
Numer artykułu: 217270
Kod EAN: 4047443508928
Opinie
Ocena: 0,0

Etui na tablet iPad 10,9" 2022 Hama Stand Folio szare

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com