dostępny

Adapter Hama Premium USB-C -  Mini Display Port + HDMI + VGA

- 1 produkt – 6 adapterów wideo
- Składana i lekka konstrukcja
- Nowoczesny wygląd

Nr 200306

Adapter wideo o składanej konstrukcji do obsługi kilku standardów złączy

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 279,00 zł

Adapter Hama Premium USB-C -  Mini Display Port + HDMI + VGA

Adapter umożliwiający podłączenie kabla HDMI™, VGA lub Mini Display Port do urządzeń z gniazdem USB-C.

Kombinacja gniazd i wtyczek Mini Display Port, HDMI oraz VGA, umożliwiająca podłączenia komputera z USB-C do monitora czy projektora za pomocą odpowiedniego kabla.

Adapter 6w1 rozwiązuje problem kwestii technicznych, np. podczas prezentacji u klienta. Odpowiednie złącze masz zawsze przy sobie, możesz się skupić na swoim wystąpieniu.

Doskonały obraz w wysokiej rozdzielczości i jakości ultra HD – 4096 x 2160  px (4K) przez złącze HDMI i Mini Display Port oraz rozdzielczość Full-HD 1080 p przez VGA.

Adapter jest mały i lekki – waży ok. 70 g, a kabel ma 15 cm. Bez problemu zmieścisz go do torby. Możesz go również rozłączyć i zabrać ze sobą tylko potrzebny element.

Pozłacana  wtyczka o niskiej rezystancji przejściowej gwarantuje niezawodną transmisję sygnałów. Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę kabla przed złamaniem.

• Wtyk USB-C - gniazdo Mini DisplayPort
• Wtyk USB-C - gniazdo HDMI
• Wtyk USB-C - gniazdo VGA
• Wtyk Mini DP - gniazdo HDMI
• Wtyk Mini DP - gniazdo VGA
• Wtyk HDMI - gniazdo VGA

Specyfikacja
Numer artykułu: 200306
Kod EAN: 4047443437075
Opinie
Ocena: 0,0

Adapter Hama Premium USB-C -  Mini Display Port + HDMI + VGA

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com