dostępny

Adapter Hama gniazdo USB-C - wtyk USB-A 3.2

- Wygodne rozwiązanie
- Kompaktowy rozmiar
- Błyskawiczny transfer danych

Nr 200354

Zmień gniazdo USB-A w USB-C i korzystaj z różnych urządzeń przy pomocy jednego kabla

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 31,90 zł

Adapter Hama gniazdo USB-C - wtyk USB-A 3.2

Kompaktowy adapter Hama umożliwiający podłączenie urządzenia z kablem USB-C do sprzętu z gniazdem USB-A.

Adapter, który zmieni gniazdo USB-A w USB-C. Za jego pomocą możesz podłączyć do komputera, ładowarki czy innego urządzenia z gniazdem USB-A kabel USB-C. 

Wewnętrzne przewody wykonane z miedzi zapewniają płynny transfer danych. Standard USB 3.2 Gen 1 umożliwia błyskawiczny przesył danych z wysoką prędkością aż do 5 Gbit/s.

Przejściówka USB-C została wykonana z najwyższą starannością z wysokiej klasy materiałów. Miedziane przewody zapewniają płynny transfer i szybkie ładowanie

Kompaktowy adapter - wtyczka ściśle łączy się z gniazdem i jest bardzo wygodny w użyciu. Możesz mieć go zawsze przy sobie, by bez problemu korzystać z różnych urządzeń. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 200354
Kod EAN: 4047443437563
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Adapter Hama gniazdo USB-C - wtyk USB-A 3.2

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com