dostępny
Zestaw Uni obiektywów
3w1, obiektywy do smartofnów
Nr 44338

Zestaw Uni obiektywów , 3w1, obiektywy do smartofnów

Zestaw zawiera trzy różne soczewki, umożliwiające uzyskanie trzech różnych efektów fotograficznych.

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce
Zestaw Uni obiektywów , 3w1, obiektywy do smartofnów

Zestaw zawiera trzy różne soczewki, umożliwiające uzyskanie trzech różnych efektów fotograficznych. 

Kreatywne robienie zdjęć smartfonem jest również możliwe. Dzięki 3 różnym obiektywom nakładanym na soczewkę aparatu w smartfonie można uzyskać ciekawe efekty fotograficzne. 

Obiektyw rybie oko - za pomocą tej perspektywy można wykonywać zdjęcia danej scenki w zogniskowanej, zniekształconej, hemisferycznej postaci, uzyskując artystyczny efekt. 

Zastosowanie obiektywu szerokokątnego pozwala na poszerzenie pola widzenia aparatu, umożliwiając rejestrowanie szerszych planów.

Makroobiektyw działa na zasadzie mikroskopu, doskonale nadając się do fotografowania małych obiektów z wieloma detalami, np. kwiatów, owadów, itp. 

Specjalna klamra pozwala na zastosowanie na różnej wielkości smartfonach lub tabletach z soczewką o średnicy maks. 13 mm. Mocna klamra zapobiega zsuwaniu się obiektywu z obudowy sartfona, a jednocześnie nie spowoduje jego uszkodzenia. 

Swoje obiektywy możesz przechowywać bezpiecznie w dołączonym do zestawu etui. Etui wykonano z miękkiego materiału, który odpowiednio chroni soczewki. Łatwo je zmieścić do bagażu podręcznego lub małej torebki. 

Specyfikacja
Kolor Czarny
Numer artykułu: 44338
Kod EAN: 4007249443380
Opinie
Ocena: 0,0

Zestaw Uni obiektywów

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest [...]