Blog - IronMan - 1080x1080px - B

Aktualności

Hama - Partnerem IRONMAN

12 marzec 2024
Rozpoczyna się wspólna przygoda

              Jesteśmy niezmiernie podekscytowani ogłoszeniem, że Hama Polska dołączyła do grona partnerów prestiżowych zawodów triathlonowych IRONMAN Poland (https://newsroom.sportevolution.pl/presskits/ironman-70-3-warsaw). To zaszczyt być częścią tego ekscytującego wydarzenia sportowego, a dla naszej firmy jako światowego lidera w dziedzinie akcesoriów do smartfonów, telefonów komórkowych, notebooków, PC, akcesoriów RTV, fotografii, kina domowego oraz nowoczesnych produktów smart home ogromna szansa na współpracę z jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych na świecie.

                Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność za okazane nam zaufanie przez IRONMAN Poland. Nasza współpraca nie ogranicza się jedynie do dostarczania najwyższej jakości produktów. Jest także naszym celem stanowić wsparcie i źródło inspiracji dla wszystkich uczestników tego wspaniałego wydarzenia.

Jesteśmy głęboko świadomi, że za każdym sukcesem sportowym stoi ogromna determinacja, wysiłek i pasja. To te wartości napędzają naszych bohaterów, którzy podejmują się wyzwania IRONMAN. Dlatego też z dumą podejmujemy to partnerstwo, gotowi wspierać sportowców w dążeniu do ich celów.

Wraz z IRONMAN Poland, chcemy pisać historię sukcesu. Inspirując innych do pokonywania własnych ograniczeń i dążenia do doskonałości. To dopiero początek naszej ekscytującej przygody, a my jesteśmy gotowi na to wyzwanie z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Zatem, razem z IRONMAN Poland, wyruszamy w podróż, której celem jest nie tylko osiągnięcie wspólnych sukcesów, ale także inspiracja dla innych, by sięgać po swoje marzenia.

Dziękujemy za okazane zaufanie i zapraszamy do wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil podczas IRONMAN Poland!

Widzimy się:

Warszawa 7.06 - 9.06
Gdynia 2.08 - 4.08
Poznań 30.08 - 1.09

Wszystko jest możliwe!

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com