dostępny
Z kodem prezent20 o 20% taniej

Ładowarka sieciowa Hama Mini Power Delivery/Qualcomm® 20W biała

- Maks. moc na wyjściu: 20 W
- Technologia ładowania: Power Delivery i Qualcomm 3.0 (kompatybilny w dół)
- Typ złącza: USB-C
- 2 lata gwarancji

Nr 201650

Szybka ładowarka sieciowa z inteligentnym systemem ładowania.

Zobacz więcej

4,5
(2)
(cena za szt. z VAT 23%) 74,90 zł
icon-red-3
icon-red-4

Ładowarka Hama, Power Delivery (PD)/Qualcomm®, 20 Watt, biała

Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem. 

Ładuj smartfona wydajnie i szybko. Skorzystaj z najnowszych technologii inteligentnego ładowania jakie daje ładowarka Hama. Ładowarka obsługuje technologię ładowania Power Delivery i Qualcomm 2.0/ 3.0, dzięki czemu Twój smartfon zostanie naładowany w bardzo szybkim czasie.       

Ładowarka została wyposażona w inteligentny system ładowania. Po podłączeniu smartfona do ładowarki, urządzenie zostanie automatycznie rozpoznane, a ładowarka dostosuje prąd ładowania. Zabezpieczenie przed przeładowaniem, zwarciem oraz przeładowaniem sprawia, że Twój smartfon nie ulegnie uszkodzeniu.

Ładowarka posiada jedno praktyczne złącze USB-C, które wykorzystasz do ładowania swoich wszystkich urządzeń mobilnych.        

Ładowarka posiada praktyczną kontrolkę ładowania, która zapali się po podłączeniu urządzenia oraz że proces ładowania został rozpoczęty.  

Ładowarka posiada wbudowaną regulację napięcia wejściowego w zakresie od 100V do 240V, dzięki czemu ładowarkę można spokojnie zabrać w różne rejony świata. W każdym kraju napięcie sieciowe może być inne. 

Specyfikacja
Zakres napięcia wejściowego 100 - 240 V
Maksymalna moc na wyjściu 20 W
Kolor Biały
Numer artykułu: 201650
Kod EAN: 4047443489425
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 4,5

Ładowarka sieciowa Hama Mini Power Delivery/Qualcomm® 20W biała

2 opinie
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Tomek

Mała i wygodna w użyciu. 20W to więcej niż tradycyjne ładowarki ale też nie jest aż tak dużo. Macie mocniejszy sprzęt :) QC i PD na pewno poprawiają sam proces ładowania i fajnie, że ta ładowarka posiada oba te standardy w sobie.

31/03/2022
Franciszek
Zakup zweryfikowany

Świetny zasilacz.

08/08/2022
Zobacz także
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com