Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

Uchwyty rowerowe na telefon

Uchwyty rowerowe na telefon to coraz częstszy element wyposażenia wielbicieli dwóch kółek. Szczególnie podczas pokonywania długich tras i w trudnym terenie korzystanie z telefonu podczas jazdy staje się niemożliwe. Jednak coraz więcej osób zarówno trenujących profesjonalnie, jak i amatorów korzystających z roweru rekreacyjnie, chce zerkać na telefon podczas jazdy. Trzymanie telefonu w jednym ręku i wpatrywanie się w niego podczas jazdy może grozić poważnym niebezpieczeństwem.

Uchwyty rowerowe na telefon Hama sprawiają, że jazda na rowerze jest bezpieczniejsza i bardziej komfortowa – smartfona możemy mieć pod ręką w każdej chwili. To bardzo dobre rozwiązanie, jeśli korzystamy ze stopera lub aplikacji mierzących przejechane kilometry, prędkość przejazdu, rysujących naszą trasę czy mierzących ilość spalonych kalorii. Posiadanie telefonu na uchwycie zapewnia również możliwość odebrania rozmowy i wykonania połączenia bez konieczności zatrzymywania się. Uchwyty rowerowe na telefon najlepiej umocować na kierowniku w wygodnym dla nas miejscu. Przed zamontowaniem uchwytu warto przyłożyć go do kierownika i zaplanować odpowiednie miejsce przymocowania. Uchwyty na telefon rowerowe, to jedne z najlepiej sprzedających się akcesoriów dla rowerzystów.

Uchwyty rowerowe wodoszczelne

Uchwyty rowerowe wodoszczelne zapobiegają awarii smartfona na skutek działania wilgoci. Podczas jazdy mogą zaskoczyć nas różne warunki pogodowe. Na wypadek ulewy czy nawet lekkiego deszczu warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu swojego telefonu w postaci  wodoodpornego uchwytu rowerowego. W tym celu warto kupić wodoodporne etui, które skutecznie zabezpieczy telefon. Szczelny pokrowiec chroni telefon przed brudem i wilgocią. Z przodu etui została umieszczona specjalna folia, która umożliwia korzystanie z funkcji dotykowych telefonu.

Rozważając kupno uchwytu rowerowego na w własny użytek, czy też na prezent, warto wybierać produkty najlepszej jakości. Taki uchwyt może posłużyć nam na wiele lat. Uchwyty rowerowe Hama zostały wyprodukowane z materiałów najlepszej jakości i posiadają stabilne mocowanie. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest przycisk, który zwalnia telefon i pozwala go swobodnie wyjąć, dzięki temu nie musimy siłować się z uchwytem, gdy chcemy zabrać telefon. Uchwyty rowerowe na telefon 6 cali pozwalają na idealne dopasowanie telefonu. Większość nowoczesnych smartfonów posiada wyświetlacze o przekątnej 6 cali lub bardzo zbliżonej wielkości.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk