dostępny
new
Uchwyt stołowy do smartfona
przykręcany do stołu uchwyt, czarny
Nr 210538

Wykonany z metalu uchwyt Hama posiada solidny uchwyt pozwalający na zamocowanie go do stołu. Wystarczy uchwyt przyłożyć i za pomocą śruby montażowej przykręcić go do stołu.

- Wygodny system pracy
- Regulacja położenia smartfona
- Bezpieczny sposób montażu

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce
Uchwyt stołowy do smartfona, czarny

Smartfony przyjęły obecnie rolę mini komputerów, których zalety wykorzystujemy każdego dnia zarówno w pracy jak i w domu. Dodatkowo kontakt ze światem za pomocą Internetu sprawia, że smartfon mamy przed sobą w każdej chwili. Aby korzystanie ze smartfonu było jeszcze wydajniejsze i przyjemniejsze warto pomyśleć o specjalnym uchwycie na tzw. gęsiej szyi, dzięki któremu komfortowo obejrzymy video, czy przeprowadzimy chat.

Wykonany z metalu uchwyt Hama posiada solidny uchwyt pozwalający na zamocowanie go do stołu. Wystarczy uchwyt przyłożyć i za pomocą śruby montażowej przykręcić go do stołu.

Uchwyt do smartfona został zamocowany na elastycznym wysięgniku, dzięki czemu łatwo i szybko można dostosować ustawienie urządzenia do swoich potrzeb. 

Dodatkowo smartfon można umieścić w uchwycie i ustawić go dowolnie w pozycji pionowej lub poziomej, obracając o 360 stopni.  

Regulowany, zaciskowy uchwyt to prawdziwe udogodnienie. Uchwyt pasuje do różnej wielkości smartfonów w zakresie 6 – 8 cm. Taka tolerancja sprawia, że możemy na uchwycie zamocować smartfon w etui i bez.      

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Specyfikacja
Numer artykułu: 210538
Kod EAN: 4047443454027
Opinie
Ocena: 0,0

Uchwyt stołowy do smartfona

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest [...]