Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

dostępny
new
Uchwyt stołowy do smartfona
przykręcany do stołu uchwyt, czarny
Nr 210538

Wykonany z metalu uchwyt Hama posiada solidny uchwyt pozwalający na zamocowanie go do stołu. Wystarczy uchwyt przyłożyć i za pomocą śruby montażowej przykręcić go do stołu.

- Wygodny system pracy
- Regulacja położenia smartfona
- Bezpieczny sposób montażu

Zobacz więcej

4,5
(2)
49,90 zł
Uchwyt stołowy do smartfona, czarny

Smartfony przyjęły obecnie rolę mini komputerów, których zalety wykorzystujemy każdego dnia zarówno w pracy jak i w domu. Dodatkowo kontakt ze światem za pomocą Internetu sprawia, że smartfon mamy przed sobą w każdej chwili. Aby korzystanie ze smartfonu było jeszcze wydajniejsze i przyjemniejsze warto pomyśleć o specjalnym uchwycie na tzw. gęsiej szyi, dzięki któremu komfortowo obejrzymy video, czy przeprowadzimy chat.

Wykonany z metalu uchwyt Hama posiada solidny uchwyt pozwalający na zamocowanie go do stołu. Wystarczy uchwyt przyłożyć i za pomocą śruby montażowej przykręcić go do stołu.

Uchwyt do smartfona został zamocowany na elastycznym wysięgniku, dzięki czemu łatwo i szybko można dostosować ustawienie urządzenia do swoich potrzeb. 

Dodatkowo smartfon można umieścić w uchwycie i ustawić go dowolnie w pozycji pionowej lub poziomej, obracając o 360 stopni.  

Regulowany, zaciskowy uchwyt to prawdziwe udogodnienie. Uchwyt pasuje do różnej wielkości smartfonów w zakresie 6 – 8 cm. Taka tolerancja sprawia, że możemy na uchwycie zamocować smartfon w etui i bez.      

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Specyfikacja
Numer artykułu: 210538
Kod EAN: 4047443454027
Opinie
Ocena: 4,5

Uchwyt stołowy do smartfona

2 opinie
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Śmigaj

Nietypowo rozwiązany uchwyt. Przeważnie rozwiązania nabiurkowe do telefonu, to były zwykłe podstawki. Tutaj mamy ciekawą konstrukcje pozwalającą na lepsze ustawienie telefonu. W bardziej widocznym miejscu, które kompletnie nie blokuje przestreni na biurku.

08/12/2021
Viola

Całkiem ciekawe rozwiązanie. Można na tym uchwycie nagrywać sobie filmy. Całkiem spore możliwości ustawienia. Ale mam pewne obawy o stabilność, w pewnych ustawieniach się pochyla.

21/03/2022
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk