Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

niedostępny
Szkło ochronne Hama
antybakteryjne, anti-blue do iPhone 6/7/8/ SE 2020
Nr 188655

Wysokiej jakości szkło ochronne Hama to idealne rozwiązanie, gdy zależy ci na maksymalnej ochronie ekranu smartfona przed mechanicznymi uszkodzeniami.

- Wysoka odporność na uszkodzenia 10 H
- Łatwy montaż, który przeprowadzisz samodzielnie
- Ochrona Perfect Touch przed odciskami palców
- Powłoka antybakteryjna dająca bezpieczeństwo sanitarne

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce
Szkło ochronne, antybakteryjne, anti-blue do iPhone 6/7/8/ SE 2020

Wysokiej jakości szkło ochronne Hama to idealne rozwiązanie, gdy zależy ci na maksymalnej ochronie ekranu smartfona przed mechanicznymi uszkodzeniami. Zarysowania lub podrapany ekran to już przeszłość. Ponadto szkło Hama posiada wysokiej jakości antybakteryjną powłokę, która zapewni tobie również bezpieczeństwo sanitarne.    

Szkło ochronne Hama o grubości 0,33 mm to bardzo wytrzymała osłona na wrażliwy ekran smartfona.

Dzięki solidnej powłoce 10 H Nano Tech szkło oferuje maksymalną ochronę przed uszkodzeniem, zadrapaniem i porysowaniem.

Elastyczne szkło ochronne nie wymaga skomplikowanego montażu. W zestawie znajduje się praktyczna ramka, która pozwala na równe naklejenie szyby.

Każdy użytkownik smartfona jest wrażliwy na pozostawione na ekranie odciski palców. Ten nieestetyczny widok łatwo zlikwidować stosując szkło ochronne Hama. Specjalna powłoka Perfect Touch chroni ekran przed pozostawieniem odcisków palców.

Szkło Hama posiada antybakteryjną powłokę zawierającą jony srebra, które skutecznie zabijają bakterie. Dotykając ekranu swojego smartfona możesz czuć się bezpiecznie. Szkodliwe bakterie gromadzące się na powierzchni smartfona zostaną zneutralizowane.

Udowodniono naukowo, że niebieskie światło ekranów urządzeń przenośnych może powodować zaburzenia snu. Powłoka anti-blue niweluje szkodliwe niebieskie światło, dzięki czemu nie musisz obawiać się o zdrowie.  

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Numer artykułu: 188655
Kod EAN: 4047443448187
Opinie
Ocena: 0,0

Szkło ochronne Hama

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk