Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

dostępny
Szkło ochronne GSM
iPhone 12/ 12 pro
Nr 188671

Wysokiej jakości szkło ochronne Hama to idealne rozwiązanie, gdy zależy ci na maksymalnej ochronie ekranu smartfona przed mechanicznymi uszkodzeniami. Zarysowania lub podrapany ekran to już przeszłość.

- Wysoka odporność na uszkodzenia 10 H
- Łatwy montaż, który przeprowadzisz samodzielnie
- Ochrona Perfect Touch przed odciskami palców
- Ponosi kontrast obrazu Ultraclear

Zobacz więcej

0,0
(0)
59,90 zł
lub
Szkło ochronne, hartowane, prywatyzujące do iPhone XR/11

Wysokiej jakości szkło prywatyzujące Hama to idealne rozwiązanie gdy chcesz chronić swoją prywatność podczas korzystania ze smartfona. Specjalnie skonstruowane szkło ochronne nie pozwoli by osoby niepowołane odczytały coś z ekranu smartfona patrząc z boku. 

 

 

Szkło ochronne Hama o grubości 0,33 mm to bardzo wytrzymała osłona na wrażliwy ekran smartfona. Dzięki solidnej powłoce 10 H Nano Tech szkło oferuje maksymalną ochronę przed uszkodzeniem, zadrapaniem i porysowaniem.

Każdy użytkownik smartfona jest wrażliwy na pozostawione na ekranie odciski palców. Ten nieestetyczny widok łatwo zlikwidować stosując szkło ochronne Hama. Specjalna powłoka Perfect Touch chroni ekran przed pozostawieniem odcisków palców.

Elastyczne szkło ochronne nie wymaga skomplikowanego montażu. W zestawie znajduje się praktyczna ramka, która pozwala na równe naklejenie szyby. Dodatkowo podczas montażu nie są wymagane żadne dodatkowe kleje czy żele.

Zakładając szkło na ekran smartfona nie musisz się obawiać o obniżony kontrast wyświetlanego obrazu. Ponadto szkło wyposażone zostało w specjalną powłokę Ultraclear, która zdecydowanie poprawia kontrast. Obraz będzie jeszcze bardziej żywy.

Szkło ochronne Hama zostało tak zaprojektowane, aby nie ograniczać możliwości korzystania z różnych modeli futerałów, etui, czy ramek ochronnych. Jeśli lubisz swoje etui, nie musisz się obawiać. Po założeniu szkła Hama możesz z niego dalej korzystać.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Twardość 10H
Klasa ochrony 11
Numer artykułu: 188671
Kod EAN: 4047443449276
Opinie
Ocena: 0,0

Szkło ochronne GSM

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk