dostępny

Stacja dokująca USB-C Hama Connect2Office Pro 10 portów

- Usprawnienie wielozadaniowej pracy
- Kompaktowy rozmiar
- Uniwersalne zasilanie przez USB-C

Nr 200100

Uniwersalna stacja dokująca USB-C wyposażona w 10 funkcjonalnych gniazd.

Zobacz więcej

5,0
(1)
(cena za szt. z VAT 23%) 499,00 zł

Stacja dokująca USB-C Hama Connect2Office Pro 10 portów

Jesteś miłośnikiem minimalistycznego i kompaktowego sprzętu, ale czasem potrzebujesz skorzystać z wielu gniazd? Rozwiązaniem jest bardzo funkcjonalny adapter, który został stworzony do wielozadaniowej pracy.

Uniwersalna stacja dokująca USB-C umożliwia połączenie laptopa lub tabletu z wieloma urządzeniami biurowymi. Wszystkie gniazda są zawsze pod ręką – aż 10 dodatkowych złączy.

Adapter to aż 10 dodatkowych gniazd umożliwiających podłączenie np. pamięci USB, drukarki, ładowarki, monitora czy kabla sieciowego. Praca wielozadaniowa jest łatwiejsza. 

Urządzenie pozwala na błyskawiczny transfer danych w prędkości do 5 Gb/s. Natomiast w sieci Gigabit Ethernet jest to prędkość do 1 Gb/s.

Adapter umożliwia podłączenie aż trzech monitorów jednocześnie. Stacja dokująca zapewni Ci kinową jakość obrazu UHD w rozdzielczości 4K 4096 x 2160 px.

Adapter to wygodne rozwiązanie, jeśli często zmieniasz miejsce pracy. Zajmuje mało miejsca, możesz również ustawić na niej laptop, antypoślizgowy spód zapewnia bezpieczeństwo.

Wykonana z aluminium stacja dokująca Hama świetnie wygląda i jest bardzo wytrzymała. Duże odległości między gniazdami pozwalają na podłączenie szerokich wtyczek obok siebie.

4 x USB-A
1 x USB-C dane
1 x USB-C power
2 x HDMI™
1 x DisplayPort
1 x LAN/Ethernet

Specyfikacja
Numer artykułu: 200100
Kod EAN: 4047443470966
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 5,0

Stacja dokująca USB-C Hama Connect2Office Pro 10 portów

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Daniel
Zakup zweryfikowany

Bardzo fajny sprzęt, kabel USB-C mógłby być troszeczke dłuższy, a po za tym wszystko działała tak jak powinno

10/08/2023
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com