dostępny
Z kodem prezent10 taniej o 10%

Smartwatch Hama Fit Watch 6910 czarny

- Wbudowany GPS
- Nieprzerwany pomiar tętna
- Powiadomienia z telefonu

Nr 178610

Elegancki zegarek GPS z szeregiem sportowych funkcji

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 399,00 zł

Smartwatch Hama Fit Watch 6910 GPS czarny

Sportowy i elegancki: smartwatch Hama Fit Watch 6910 z wbudowanym GPS-em zapewni Ci pomocne analizy i zmotywuje Cię do osiągania osobistych celów. 

Smartwatch Hama 6910 ma wbudowany GPS. Dzięki temu możesz wyświetlić dokładną trasę podczas biegania, jazdy na rowerze czy wędrówki, już nie potrzebujesz do tego smartfona.

Wybieraj spośród 14 dyscyplin sportowych i otrzymuj ocenę treningu. Dodatkowo smartwatch automatycznie rozpozna rozpoczęcie aktywności i zarejestruje ją zaraz po potwierdzeniu.

Obserwuj bicie swojego serca przez całą dobę: smartwatch Hama zapewnia nieprzerwany pomiar tętna, nawet podczas odpoczynku lub snu. 

Zegarek przypomni Ci o ruchu i będzie Cię motywował do osiągania nowych celów po ustalonym czasie. Natomiast krokomierz pomoże skalkulować Twoją dzienną dawkę ruchu. 

Sportowy dzienny bilans kalorii: zobacz na wyświetlaczu całkowitą liczbę spalonych kalorii oraz momenty, gdy spaliłeś ich najwięcej.

Zegarek sportowy Hama został wyposażony w pulsoksymetr, który służy do pomiaru tlenu we krwi i informuje o dotlenieniu organizmu.

Otrzymuj powiadomienia o połączeniach i wiadomościach  z aplikacji WhatsApp, Instagram, Facebook i wielu innych, poprzez alarm wibracyjny z podglądem na wyświetlaczu.

Nie ma znaczenia, czy pada deszcz, czy jesteś na basenie: dzięki klasie ochrony IP68 wodoodporny smartwatch Hama nadaje się do wszystkich aktywności w wodzie i wokół niej.

Przesuwaj palcem jak w smartfonie: intuicyjny, kolorowy i dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,28"  zapewnia szybki przegląd wszystkich funkcji tego zegarka sportowego.

Trenuj skuteczniej w rytmie ulubionych brzmień: steruj muzyką ze swojego smartfona za pomocą smartwatcha. Masz dostęp do funkcji start/stop, kolejny/poprzedni utwór.

Analiza snu poinformuje Cię o tym, jak rozkładają się Twoje fazy nocnego odpoczynku: głębokiego snu, etapu podczas którego śnisz oraz wybudzenia.

Wystarczy 1,5 godziny ładowania, by uzyskać aż 6 dni pracy zegarka sportowego Hama. 1,5 godziny i jesteś gotowy do działania.

Możesz polegać na aplikacji mobilnej Hama FIT Move - została sprawdzona pod względem zapewnienia jakości, a każdą funkcję aplikacji poddano gruntownym testom w Niemczech.

Specyfikacja
Numer artykułu: 178610
Kod EAN: 4047443489012
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Smartwatch Hama Fit Watch 6910 czarny

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com