dostępny
Z kodem prezent10 taniej o 10%

Smartwatch Hama Fit Watch 4910 srebrny / szary

- Codzienna motywacja do aktywności
- Nieprzerwany pomiar tętna
- Powiadomienia z telefonu

Nr 178609

Elegancki zegarek z szeregiem sportowych funkcji

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 239,00 zł

Smartwatch Hama Fit Watch 4910 srebrny / szary

Sportowy i stylowo elegancki: smartwatch Hama Fit Watch 4910 zmotywuje Cię do ruchu i osiągania osobistych celów. 

Wybieraj spośród 15 dyscyplin sportowych i otrzymuj ocenę treningu. Dodatkowo smartwatch automatycznie rozpozna rozpoczęcie aktywności i zarejestruje ją zaraz po potwierdzeniu.

Obserwuj bicie swojego serca przez całą dobę: smartwatch Hama zapewnia nieprzerwany pomiar tętna, nawet podczas odpoczynku lub snu. 

Zegarek przypomni Ci o ruchu i będzie Cię motywował do osiągania nowych celów po ustalonym czasie. Natomiast krokomierz pomoże skalkulować Twoją dzienną dawkę ruchu. 

Sportowy dzienny bilans kalorii: zobacz na wyświetlaczu całkowitą liczbę spalonych kalorii oraz momenty, gdy spaliłeś ich najwięcej.

Zegarek sportowy Hama został wyposażony w pulsoksymetr, który służy do pomiaru tlenu we krwi i informuje o dotlenieniu organizmu.

Otrzymuj powiadomienia o połączeniach i wiadomościach  z aplikacji WhatsApp, Instagram, Facebook i wielu innych, poprzez alarm wibracyjny z podglądem na wyświetlaczu.

Nie ma znaczenia, czy pada deszcz, czy jesteś na basenie: dzięki klasie ochrony IP68 wodoodporny smartwatch Hama nadaje się do wszystkich aktywności w wodzie i wokół niej.

Przesuwaj palcem jak w smartfonie: intuicyjny, kolorowy i dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,09" zapewnia szybki przegląd wszystkich funkcji tego zegarka sportowego.

Trenuj skuteczniej w rytmie ulubionych brzmień: steruj muzyką ze swojego smartfona za pomocą smartwatcha. Masz dostęp do funkcji start/stop, kolejny/poprzedni utwór.

Analiza snu poinformuje Cię o tym, jak rozkładają się Twoje fazy nocnego odpoczynku: głębokiego snu, etapu podczas którego śnisz oraz wybudzenia.

Wystarczy 1,5 godziny ładowania, by uzyskać aż 6 dni pracy zegarka sportowego Hama. 1,5 godziny i jesteś gotowy do działania.

Możesz polegać na aplikacji mobilnej Hama FIT Move - została sprawdzona pod względem zapewnienia jakości, a każdą funkcję aplikacji poddano gruntownym testom w Niemczech.

Specyfikacja
Numer artykułu: 178609
Kod EAN: 4047443486356
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Smartwatch Hama Fit Watch 4910 srebrny / szary

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com