dostępny
Z kodem radio2024 taniej o 5%

Radio cyfrowe Hama DIR3510SCBTX DAB+/Internet/CD/Bluetooth/RX-TX/App czarne

- Odbiór stacji internetowych i podcastów
- Łączność Bluetooth
- Muzyka z CD, Spotify i Amazon Music

Nr 54250

Wielofunkcyjne urządzenie, które pozwoli cieszyć się muzyką na wiele sposobów

Zobacz więcej

5,0
(3)
(cena za szt. z VAT 23%) 1 399,00 zł

Radio cyfrowe Hama DIR3510SCBTX DAB+/Internet/CD/Bluetooth/RX-TX/App czarne

Cyfrowe radio internetowe z wieloma dodatkowymi funkcjami, które pozwolą Ci cieszyć się muzyką na wiele sposobów.

Radio zapewnia idealny odbiór sygnałów analogowych FM, cyfrowych DAB i DAB+, a także internetowych stacji radiowych. Wybieraj spośród tysięcy stacji oraz podcastów.

Radio ma funkcję stacji ładującej- powerbanku. Wystarczy podłączyć smartfon, tablet czy słuchawki do radia za pomocą kabla USB, by naładować baterię w mobilnym urządzeniu.

Radio zostało wyposażone w głośnik stereo o mocy 40 W, który zapewni wysoką jakość brzmienia. Słuchanie muzyki z wielofunkcyjnego radia Hama będzie czystą przyjemnością.

Radio cyfrowe zostało dodatkowo wyposażone w odtwarzacz CD. Twoja kolekcja płyt CD uzyska drugie życie.

Słuchaj muzyki ze swojego smartfona, łącząc się z radiem przez Bluetooth. Masz również dostęp do muzyki ze Spotify i Amazon Music, możesz też podłączyć pendrive z muzyką.  

Zintegrowany transmiter Bluetooth (TX) pozwala na słuchanie muzyki również na innych urządzeniach Bluetooth, np. słuchawkach lub głośniku. 

Odbiór stacji radiowych bez zakłóceń, bez względu na to, gdzie jesteś. Złącze ‘F’ umożliwia podłączenie różnych typów anten, by zapewnić sobie optymalny odbiór muzyki i wiadomości.

Radiem Hama możesz sterować zdalnie za pomocą swojego smartfona i aplikacji mobilnej UNDOK. Do dyspozycji masz również pilot oraz klasyczny panel sterowania na radiu. 

Radio ma budzik z dwoma alarmami oraz funkcję snu, która pozwoli Ci zasypiać przy ulubionej muzyce.

Specyfikacja
Numer artykułu: 54250
Kod EAN: 4007249542502
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 5,0

Radio cyfrowe Hama DIR3510SCBTX DAB+/Internet/CD/Bluetooth/RX-TX/App czarne

3 opinie
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Robert
Zakup zweryfikowany

Wszystko zgodne z opisem. Solidne i estetyczne wykonanie, czysty dynamiczny dźwięk.

17/02/2023
Piotr
Zakup zweryfikowany

Radio działa
Zakup przebiegał bez problemów.
Po co więc opiniować coś co zaopiniowało się samo

26/06/2023
Beata
Zakup zweryfikowany

Radio łatwe w obsłudze, bardzo prosta konfiguracja, menu intuicyjnie prowadzi krok po kroku. Połączenie z internetem bardzo łatwe. Odbiera czysto, bez zakłóceń, duża moc głośników. Dodatkowo bardzo estetycznie wykonane, ładnie prezentuje się na półce. Jestem bardzo zadowolna z zakupu.

24/11/2023
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk