dostępny
POWER PACK "ALU15HD"
15000 mAh, srebrny
Nr 187239

Wysokiej jakości bank energii o lekkiej i zarazem wytrzymałej konstrukcji zapewniający użytkownikom do 100 godzin dodatkowej pracy urządzenia mobilnego: smartfona lub tabletu.

- gwarancja maksymalnej szybkości ładowania
- prosty sposób doładowania smartfona lub tabletu
- zabezpieczenie przed przeładowaniem, zwarciem

Zobacz więcej

0,0
(0)
99,00 zł
POWER PACK "ALU15HD" 15000 mAh, srebrny

Wysokiej jakości bank energii o lekkiej i zarazem wytrzymałej konstrukcji zapewniający użytkownikom do 100 godzin dodatkowej pracy urządzenia mobilnego: smartfona lub tabletu.

PowerPack posiada aż 2 gniazda ładowania USB, dzięki którym możesz ładować do 2 urządzeń jednocześnie. Idealne rozwiązanie w sytuacji awaryjnej, gdy zajdzie konieczność naładowania smartona i np.: tabletu. 

Elegancki minimalizm to w skrócie stylistyka tego powerpacka. Takie ujęcie elegancji  idealnie komponuje się z nowoczesnym wyglądem smartfonów oraz podkreśli Twoje indywidualne podejście do stylu.  

Pojemność 15000 mAh wystarczy, by naładować ok.: 4,5x baterię w smartfonie, 2x baterię w tablecie 10″ oraz 2-5x baterię w tablecie 7″

Pojemność 15000 mAh zapewnia do 100 godzin dodatkowej mocy*
*Na podstawie czasu prowadzenia rozmów przez smartfon Samsung Galaxy S8 oraz pojemności baterii tego urządzenia.

Power pack kupujesz naładowany – jest gotowy do użycia od razu po wyciągnięciu z opakowania. Dodatkowo PowerPack można zabrać na pokład samolotu gdy udajesz się w podróż.  ż.  

PowerPack wposażono w certyfikowane ogniwa, które gwarantują najwyższy standard jakości. Ponad to w urządzeniu zastosowano zabezpieczenia przed nadmiernym naładowaniem, głębokim rozładowaniem oraz zwarciem. Możesz być pewien, ze z Twoim podłaczonym urządzeniem mobilnym nic się nie stanie  

Użytkując PowerPack czasem trudno określić w jakim stopniu jest rozładowany. W tym celu projektanci Hama wbudowali  kontrolki LED, która informują użytkownika o stanie naładowania PowerPacka. 

konstruktorzy Hama zastosowali w PowerPackuy najwyższej jakości ogniwa o dużej gęstości (high-density). Tego typu ogniwa umożliwiają zastosowanie bardziej kompaktowej i lżejszej konstrukcji niż w przypadku standardowych ogniw. Dzięki temu PowerPack jest lżejszy i mniejszy. 

Specyfikacja
Pojemność 15000 mAh
Złącze USB-A / USB-C
Technologia ładowania Standard uniwersalny
Kolor Srebrny
Prąd wyjściowy USB-A 1 5 V/2,4 A
Prąd wyjściowy USB-C 1 5 V/3A
Wskaźnik LED Tak
Zabezpieczenie przed przeładowaniem Tak
Zabezpieczenie przed przeciążeniem Tak
Zabezpieczenie przed zwarciem Tak
Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem Tak
Wymiary 20 x 136 x 72 mm
Numer artykułu: 187239
Kod EAN: 4047443448828
Opinie
Ocena: 0,0

POWER PACK "ALU15HD"

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest [...]