dostępny

Powerbank Hama Power Pack PD10-HD 10000 mAh antracyt

- gwarancja maksymalnej szybkości ładowania 18W/3A
- prosty sposób doładowania smartfona lub tabletu
- zabezpieczenie przed przeładowaniem, zwarciem

Nr 187261

Wysokiej jakości bank energii o lekkiej i zarazem wytrzymałej konstrukcji zapewniający użytkownikom do 65 godzin dodatkowej pracy urządzenia mobilnego: smartfona lub tabletu.

Zobacz więcej

4,5
(2)
(cena za szt. z VAT 23%) 119,00 zł
icon-red-3
icon-red-4

POWER PACK "PD10-HD" 10000 mAh, antracyt

Wysokiej jakości bank energii o lekkiej i zarazem wytrzymałej konstrukcji zapewniający użytkownikom do 65 godzin dodatkowej pracy urządzenia mobilnego: smartfona lub tabletu.

PowerPack posiada aż 2 gniazda ładowania USB, dzięki którym możesz ładować do 2 urządzeń jednocześnie. Idealne rozwiązanie w sytuacji awaryjnej, gdy zajdzie konieczność naładowania smartona i np.: tabletu

Power Delivery oraz Qualcomm 3.0 to dwie technologie szybkiego ładowania gwarantujące, że podłączone urządzenie mobilne zostanie bardzo szybko naładowane. W sytuacji gdy Twój smartfon się rozładował i potrzebujesz natychmiast go użyć, takie rozwiązanie jest bezcenne.  

Pojemność 10000 mAh wystarczy, by naładować ok.: 4x baterię w smartfonie, 1,5x baterię w tablecie 10″ oraz 2x baterię w tablecie 7″

Pojemność 10000 mAh zapewnia do 65 godzin dodatkowej mocy*
*Na podstawie czasu prowadzenia rozmów przez smartfon Samsung Galaxy S8 oraz pojemności baterii tego urządzenia.

Power pack kupujesz naładowany – jest gotowy do użycia od razu po wyciągnięciu z opakowania. Dodatkowo PowerPack można zabrać na pokład samolotu gdy udajesz się w podróż.  

PowerPack wyposażono w certyfikowane ogniwa, które gwarantują najwyższy standard jakości. Ponad to w urządzeniu zastosowano zabezpieczenia przed nadmiernym naładowaniem, głębokim rozładowaniem oraz zwarciem. Możesz być pewien, ze z Twoim podłączonym urządzeniem mobilnym nic się nie stanie  

Dodatkowo PowerPack posiada gniazdo USB-C do ładowania w technologii Power Delivery prądem maks. 3 A 

Użytkując PowerPack czasem trudno określić w jakim stopniu jest rozładowany. W tym celu projektanci Hama wbudowali  kontrolki LED, która informują użytkownika o stanie naładowania PowerPacka. 

Specyfikacja
Pojemność 10000 mAh
Złącze USB-A / USB-C
Technologia ładowania Standard uniwersalny
Kolor Szary
Prąd wyjściowy USB-A 1 5 V/2,4 A
Prąd wyjściowy USB-C 1 5 V/3A
Wskaźnik LED Tak
Zabezpieczenie przed przeładowaniem Tak
Zabezpieczenie przed przeciążeniem Tak
Zabezpieczenie przed zwarciem Tak
Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem Tak
Wymiary 23 x 95 x 63 mm
Numer artykułu: 187261
Kod EAN: 4047443449511
Opinie
Ocena: 4,5

Powerbank Hama Power Pack PD10-HD 10000 mAh antracyt

2 opinie
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Lorek

Szybkie ładowanie PD za pomocą USBC i do tego optymalna pojemność. Nie potrzeba nic większego.

14/11/2021
Anita

Fajne rozwiązanie, które potrafi uratować nas w sytuacji bez dostępu do prądu. Może nie zdarza się to tak często, ale bywa. A zostanie bez źródła komunikacji to dodatkowy stres. A tylko możliwość awaryjnego doładowania nas w takim momencie ratuje :) U nas to wystarczy po prostu mocny wiatr i nie mamy prądu przez kilka godzin.

24/05/2022
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk