dostępny

Multiport Hama USB-C 6w1 3xUSB-A USB-C HDMI LAN

- Podłączenie 6 urządzeń
- Gniazda HDMI, LAN, USB-A i USB-A
- Kompaktowy rozmiar

Nr 200144

Pracuj wygodniej, mając wszystkie urządzenia pod ręką

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 169,00 zł

Multiport Hama USB-C 6w1 3xUSB-A USB-C HDMI LAN

Optymalizuj swoje miejsce pracy z hubem USB-C Hama, który umożliwia podłączenie aż 6 urządzeń, w tym LAN i HDMI, oferując szybki transfer danych i komfort pracy w dowolnym miejscu. To również zrównoważony wybór dzięki wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu.

Hub USB-C Hama umożliwia podłączenie aż 6 urządzeń do komputera. Idealny, by mieć wszystkie akcesoria zawsze pod ręką.

Adapter USB-C - LAN umożliwia podłączenie kabla internetowego do komputera bez odpowiedniego gniazda. Zapewnia szybki transfer danych aż do 1 Gbit/s.

Hub USB-C - HDMI obsługuje standard 4K Ultra HD, co oznacza kinową jakość obrazu na Twoim telewizorze lub projektorze.

Dodatkowe porty USB (3 x USB-A i 1 x USB-C) pozwalają na podłączenie kolejnych akcesoriów. Technologia Power Delivery umożliwia ładowanie za pomocą zasilacza USB-C.

Szybki transfer danych USB 3.2 Gen 1 huba gwarantuje prędkość do 5 Gb/s. Dodatkowo multiport 6w1 Hama jest zgodny z Thunderbolt 3/4.

Duża przestrzeń między portami huba Hama umożliwia łatwe podłączenie różnych akcesoriów, nawet w przypadku szerokich wtyczek

Ten multiport Hama to również wybór świadomego konsumenta – obudowa w 50% została wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu. To krok w kierunku zrównoważonego rozwoju.

• 1x HDMI / max. 4K@30 Hz,
• 1x LAN / Ethernet / max. 1 Gbit/s,
• 1x USB-C / Power-Delivery / max. 5-20 V - 5 A - 100 W,
• 3x USB-A 3.2 Gen1 / max. 5 Gbit/s
• Maks. obciążenie połączenia: 100 W
• Wymiary: 14,7 x 3,17 x 1,6 cm
• Długość kabla: 0,15 m

Pracuj wygodniej

Multiport USB-C od Hama to wygodne rozwiązanie do podłączenia aż sześciu urządzeń jednocześnie do Twojego komputera. To ułatwia zarządzanie przestrzenią pracy i zwiększa produktywność.

 

Adapter USB-C - LAN

Hub USB-C Hama umożliwia szybkie połączenie z internetem poprzez kabel LAN, oferując transfer danych do 1 Gbit/s, co jest idealne dla laptopów bez gniazda RJ-45, takich jak nowoczesne MacBooki czy ultrabooki.

 

Podłączenie HDMI

Z multiportem 6w1 Hama możesz cieszyć się wyświetlaniem obrazu z laptopa na większych ekranach z rozdzielczością 4K, korzystając z portu HDMI. Zapewnij sobie kinową jakość obrazu Ultra HD.

 

Dodatkowe złącza USB

Hub wyposażony jest dodatkowo w 3 porty USB-A i 1 USB-C z funkcją Power Delivery, co pozwala na podłączenie wielu urządzeń jednocześnie, zarówno do zasilania oraz transferu danych, jak i ładowania.

 

Szybki transfer danych

Dzięki standardowi USB 3.2 Gen 1 hub Hama zapewnia transfer danych do 5 Gb/s, co znacząco przyspiesza wymianę plików między podłączonymi urządzeniami, zapewniając efektywność pracy.

 

Przemyślana konstrukcja

Odstępy między portami są na tyle duże, by bez problemu podłączyć do huba urządzenia z szerokimi wtykami. Natomiast sam multiport ma kompaktową konstrukcję, która nie zajmuje wiele miejsca zarówno na biurku, jak i w torbie.

 

Ekologiczny wybór

Hub USB-C Hama, wykonany w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu, stanowi świadomy i mniej obciążający dla środowiska wybór. To krok w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Specyfikacja
Numer artykułu: 200144
Kod EAN: 4047443505484
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Multiport Hama USB-C 6w1 3xUSB-A USB-C HDMI LAN

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com