dostępny

Mikrofon Hama MIC-USB Allround

- Naturalny dźwięk
- Możliwość wyciszenia
- Regulowany statyw

Nr 139906

Studyjny design i naturalna reprodukcja dźwięku

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 19,90 zł

Mikrofon Hama MIC-USB Allround

Mikrofon USB o studyjnym designie z funkcją wyciszenia i regulowanym statywem zapewnia czystą i naturalną reprodukcję głosu.

Mikrofon Hama zapewnia świetną jakość dźwięku. Reprodukcja głosu jest czysta i naturalna. Dzięki temu sprzęt sprawdzi się nie tylko podczas mówienia, ale również śpiewania.

Przełącznik on/off umieszczony na mikrofonie pozwala na błyskawiczne wyłącznie dźwięku. Dzięki temu w łatwy sposób wyciszysz urządzenie zawsze, gdy będzie to niezbędne.

Mikrofon USB został wyposażony w długi, 2-metrowy kabel. Dzięki temu możesz nagrywać nie tylko, gdy siedzisz przy biurku. Swoboda ruchów zapewniona. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 139906
Kod EAN: 4047443404985
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Mikrofon Hama MIC-USB Allround

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com