dostępny
new
Ładowarka sieciowa
GaN, USB-C, Power Delivery, Qualcomm 3.0, 18-65W, biała
Nr 210592

Najnowsza technologia GaN wykorzystująca najnowsze osiągnięcia technologiczne, związane z azotkiem galu gwarantuje moc do 65 W i super szybkie ładowanie.

- Szybkie ładowanie Qualcomm i Power Delivery
- Niewielkie rozmiary, swobodnie mieści się do kieszeni w torbie do notebooka.
- Wskaźnik ładowania.
- Inteligentny system ładowania chroniący akumulator urządzenia.
- Uniwersalne zastosowanie .

Zobacz więcej

5,0
(2)
159,00 zł
lub
Ładowarka GaN, USB-C, Power Delivery, Qualcomm 3.0, 18-65W, biała

Minimalizacja rozmiarów i maksymalizacja wydajności w dziedzinie ładowarek to priorytet. Najnowsza technologia GaN wykorzystująca najnowsze osiągnięcia technologiczne, związane z azotkiem galu gwarantuje moc do 65 W i super szybkie ładowanie, przy zachowaniu rozmiarów ładowarki nie większych niż dwa pudełka zapałek.

Ładowarka Hama GaN posiada moc wyjściową aż do 65 W przy stosunkowo niewielkim rozmiarze dwóch zestawionych obok siebie, minimalnie otwartych pudełek zapałek. 

Ładowarka łączy w sobie dwie technologie szybkiego ładowania Qualcomm i Power Delivery. 

Ładowarka rozpoznaje automatycznie podłączony sprzęt, a następnie dobiera parametry ładowania. Dzięki technologii GaN ładowarka oszczędza akumulator, wydłużając jego żywotność.

Produkt wyposażono w oznaczone na pomarańczowo złącze USB-A (Qualcomm Quick Charge)  i dwustronne złącze USB-C, pomalowane na zielono i odpowiadające za technologię Power Delivery.

Utrzymana w białej, eleganckiej stylistyce ładowarka jest zasilana sieciowo. Projektanci nie zapomnieli też o wskaźniku funkcyjnym LED, informującym o tym, czy urządzenie jest aktywne czy już zakończyło pracę.

Ładowarkę można stosować na całym świecie (w połączeniu z krajowym adapterem) dzięki zastosowaniu przyłącza sieciowego na poziomie 100 – 240 V.

 

- Szybkie ładowanie Qualcomm i PD 
- Niewielkie rozmiary, swobodnie mieści się do kieszeni w torbie do notebooka
- Wskaźnik ładowania
- Inteligentny system ładowania chroniący akumulator urządzenia

- Napięcie wyjściowe: 12V/ 3A, 15V/ 3A, 20V/ 3,25A, 3,6 - 6V/ 3A, 5V/ 3A, 6 - 9V/ 2A, 9 - 12V/ 1,5A, 9V/ 3A
- Napięcie wejściowe: 100-240 V
- Technologia ładowania: Power Delivery, Quick Charge™ 3.0
- Maks. moc: 65 W
- Kontrolka LED

Technologia GaN

Prawie wszystkie dostępne na rynku urządzenia elektroniczne – w tym te przeznaczone do ładowania różnego rodzaju sprzętu – zbudowane są w oparciu o krzem. Jest on w stanie zaoferować dużą moc, ale wymaga sporego rozmiaru samego urządzenia ładującego.

Doskonałą odpowiedzią na ten problem okazał się azotek galu – półprzewodnik używany przy produkcji tranzystorów. Dzięki niemu można uzyskać sporo mocy w obudowie o naprawdę niewielkich gabarytach, prawie bez wydzielania ciepła. Co więcej, ta technologia pozwala na znacznie sprawniejszy transfer energii i mniejsze straty. Szacuje się, że dla tej samej objętości moc wyjściowa ładowarki na bazie azotku galu (GaN) może być nawet trzykrotnie większa od jej tradycyjnych odpowiedników. 

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

 

Specyfikacja
Zakres napięcia wejściowego 100 - 240 V
Zakres napięcia wyjściowego 12V/ 3A, 15V/ 3A, 20V/ 3,25A, 3,6 - 6V/ 3A, 5V/ 3A, 6 - 9V/ 2A, 9 - 12V/ 1,5A, 9V/ 3A
Maksymalna moc na wyjściu 65 W
Kolor Biały
Numer artykułu: 210592
Kod EAN: 4047443446596
Opinie
Ocena: 5,0

Ładowarka sieciowa

2 opinie
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Alex

Kompaktowa ładowarka o całkiem niezłej mocy. Zaskakująco dużej.

25/04/2021
Viki

Kupiłam na allegro. Bardzo fajna, mała ładowarka, która naprawdę szybko ładuje.

19/05/2021
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk