Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Wysyłka w ciągu 24h
niedostępny

Ładowarka indukcyjna Hama uchwyt automatyczny FC10 czarna

- 10 W
- 5V/2A, 9V/1,67A
- Automatycznie zaciskające się szczęki

Nr 188300

Bezprzewodowa ładowarka Qi gwarantująca bezpieczne i szybkie ładowanie oraz wygodę użytkowania smartfonu w samochodzie.

Zobacz więcej

5,0
(1)
Dostępne wkrótce
icon-red-5

Ładowarka indukcyjna Hama uchwyt automatyczny FC10 czarna

Stacja ładowania Qi zachwyca sporą dawką sprytu. Szczęki mocujące reagują elektromechanicznie: zamykają się delikatnie i ułatwiają wkładanie i wyjmowanie smartfona. Co więcej, dzięki ładowaniu bezprzewodowemu nie ma też zbędnych kabli. 

Praktyczne połączenie ładowarki indukcyjnej oraz uchwytu. Automatyczny mechanizm przytrzymuje smartfon bezpiecznie podczas ładowania i jazdy. 

Wiele sposobów montażu: na kratce wentylacyjnej lub za pomocą uchwytu na przyssawkę.  

Miękkie silikonowe podkładki na ładowarce chronią smartfon przed zarysowaniami i uszkodzeniami. 

Ładowanie rozpoczyna się automatycznie po umieszczeniu smartfonu na ładowarce. Aby wyjąc telefon wystarczy przycisnąć przycisk umieszczony na dole ładowarki. 

Bezprzewodowe ładowanie za pomocą technologii Qi.

- 10 W
- 5V/2A, 9V/1,67A

 

Kompaktowa konstrukcja zajmuje mało miejsca po zamocowaniu, a dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia. 

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

 

Akcesoria Hama to przyjemniejsza codzienność!

 

Specyfikacja
Złącze USB-C
Maksymalna moc na wyjściu 10 W
Kolor Czarny
Kabel w zestawie Tak
Numer artykułu: 188300
Kod EAN: 4047443423061
Opinie
Ocena: 5,0

Ładowarka indukcyjna Hama uchwyt automatyczny FC10 czarna

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Józef
Zakup zweryfikowany

porządne urządzenie

04/01/2023
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk